aramızda MICHELIN ALPINE 5 kullanan var mı?

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
bu kış için lastik bakıyorum,aracıma uyan lastikler arasında ALPINE 5 de var,aramızda bu lastiği kullanan var mı? varsa yakıt,yuvarlanma sesi ,kar tutuşu,ıslak zemin frenlemesi,kuru zemin frenlemesi
317michelin-alpin-5in-detaylari.jpg
nasıldır?

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Eşime geçen hafta verilen şirket aracında bunlardan var. Şirket garajında yatan bir arabaydı ama sanırım yazın ilk aylarına kadar bu lastik kullanılmış...

Neyse... kış performansını bilemiyorum ancak kış lastiği ve iyi bir marka olmasından ötürü hiç sorun yaşatmaz diye düşünüyorum.

Ben bir kaç gündür biraz aracı denemek (araç Ford Focus 1.5 tdci otm) için zorluyorum. İstanbulda havalar gayet güzel malum.. çok sert frenaj deneyemedim ama bu havada ve bu halleriyle bana kötü bir izlenim vermedi. Pek öyle bırakmıyor virajlarda araç kendini, beklediğimden iyi diyebilirim. Ancak tabi ki tecrübem gayet sınırlı ve araç ta başka...

Sanırım kullanıcı deneyimi bulmak, en azından Türkiye de zor olabilir. Bildiğim kadarıyla gayet pahallılar...

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
En kısa yolu size gösteriyorum ;) ( Testin tamamı çok keyifli ve zevkli fakat alpin5 istiyorsanız 13. dakikadan itibaren alpin5 ile macera devam ediyor :) )

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım