Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu Formula 1TM, 2021 yılı takvimi kapsamında Intercity İstanbul Park’a geri dönüyor.
Dünyanın en önemli motorsporları organizasyonu Formula 1TM, 11-12-13 Haziran tarihlerinde Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek. Milyarlarca izleyiciye ulaşan, ülkelerin tanıtım faaliyetlerinde paha biçilmez değere sahip Formula 1TM geçtiğimiz yıl ülkemize kazandırılmıştı. Yarışın tüm dünyada ilgiyle takip edilmesi, pilotlar ve takımların Türkiye’den övgüyle bahsetmeleri ve Intercity İstanbul Park’ın yoğun çabalarıyla ülkemiz bu yıl da Formula 1 ‘ e ev sahipliği yapacak.
Formula 1TM yarışlarının Türkiye’ye geri getirilmesi görevinin T.C. Cumhurbaşkanlığı tarafından Intercity İstanbul Park’a verildiğini hatırlatan Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, “Bildiğiniz gibi dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Formula 1TM’i geçtiğimiz yıl ülkemize kazandırmıştık. Formula 1TM yönetimi ve tüm yarışseverler...

Okumaya devam et...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Pandemiden iptal eden kanada sayesinde katilim kazanmak gercekten super olay.

• Haha
Tepkiler: Sirius

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ülkemizde futbol harici diğer spor dallarına dünya genelindeki kadar ilgi gösterilmediğinden zaten pandemiden dolayı ülkemizde yapılır yoksa seyirci gelmeyeceğinden yapmazlar ki yapmıyorlardı.

dodkaya

Dogukan K
Taklacı Güvercin
26 Nis 2021
43
382
360
İstanbul
Marka
BMW
F1 sürücüleri tarafından çok sevilen ve rekabetin yüksek olduğu bi piste sahibiz aslında, keşke ticari ve siyasi çekincelerden arındırıp her sene yapabilsek bu yarışı burada. umarım netflix bu sefer ekip göndermeyi başarır da drive to survive içinde de yer alır bu yarış

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
F1 sürücüleri tarafından çok sevilen ve rekabetin yüksek olduğu bi piste sahibiz aslında, keşke ticari ve siyasi çekincelerden arındırıp her sene yapabilsek bu yarışı burada. umarım netflix bu sefer ekip göndermeyi başarır da drive to survive içinde de yer alır bu yarış
Aynen zaten İstanbul Park çok zorlayıcı ve sevilen bir pist.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım