Astra h usb ile müzik dinlemek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yaso
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kvlflwkf kanka corollaya yaptım bunları hevesimi aldım çok güzel oluyo gerçekten herkesin yaşaması lazım :D ses sistemini ayrı arabayı ayrı sattım bi kaç vidası gevşemiştir trim sesi gelmeye başlamıştı zaten :D
Abi bana apaçi diyecekler hatta babam izin vermez ama çok istiyorum ya bagajı titrete titrete gezmeyi :D :D

Abi bana apaçi diyecekler hatta babam izin vermez ama çok istiyorum ya bagajı titrete titrete gezmeyi :D :D
Kanka sağlam kablo seti amfi hoparlör sub seçimi yaptıktan sonra hiçbir apaçiliği yok. Tabi ben camlar kapalı dinlerdim yolda giderken dinlerdim sesi açıp. Trafik ışığında ya da yavaş trafikte kısıp insanlara rahatsızlık vermemek lazım:D

Kanka sağlam kablo seti amfi hoparlör sub seçimi yaptıktan sonra hiçbir apaçiliği yok. Tabi ben camlar kapalı dinlerdim yolda giderken dinlerdim sesi açıp. Trafik ışığında ya da yavaş trafikte kısıp insanlara rahatsızlık vermemek lazım:D

apaçi gibi takılsak dahi elit apaçiydik diyosun :D

Opelin cd 40 USB versiyonu var, aracınızda uyumlu.. Eğer ondan bulursanız, orjinal olarak işi çözersiniz.
Qa5Zg3.jpg

Ama eğer yine orjinal alacaksanız, cdc 40 OPERA ses sistemi vardır ki, tüm ses ayrıntılarını sunan, kaliteli ses veren ve aynı zamanda CID ekranla uyumlu önü açık bir ses sistemidir.. O kadar para olmaz diyorsanız, Android multimedia ya bütçe ayırın derim..
z3ZrE6.jpg

*resimler alıntıdır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...