KAPALI Astra J den kurtuldum, Şimdi ne almalıyım ? 85 bin TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samet131

Düz Yol Gazcısı
5 May 2018
28
18
145
Arkadaşlar merhaba,

1,5 sene önce aldığım konforundan ve gidişinden haz aldığım fakat çıkardığı sorunlar sebebiyle bu hazzın yerine nefret doldurduğum astra J 2012 1.4t aracımdan kurtuldum. Neden bu kadar nefret ettin diye soracak olursanız eğer; şanzıman kırdı, Motor su kaçağı yaptı, AFL far hatası vs. gibi bi çok ufak tefek sorunlar çıkardı.

Konumuza dönecek olursak öncelikle 24 yaşındayım bütçe olarak 80-85 max bandında olabilir. HB veya Sedan fark fark etmez, Günlük ortalama 4-5 KM yol yaparım işten eve, evden işe. Senede nadiren 1-2 defa uzun yola çıkarım. C segment otomatik bi araç düşünüyorum ara sıra ailemle sağa sola gidiyoruz. Biraz da performans istiyorum.Her türlü öneriye ve fikre açığım.

Teşekkürler.

samet131

Düz Yol Gazcısı
5 May 2018
28
18
145
toyota auris 1.6 premium paket 2013-2015 aralığında bulabilirsiniz diye düşünüyorum annemde var zaman zaman kaçırıp zorlarım arabayı yol tutuşu gayet iyi gidişi de fena denilmez ama şehir içinde atmosferik motora sahip olduğu için zaman zaman hızlanmak istediğinizde motor sesine maruz kalabilirsiniz fiyat performans olarak güzel bir araç bence toyota sağlamlığı da cabası düzenli bakım yaptırdığınız takdirde uzun yıllar sorunsuz sıkıntısız binersiniz
Hocam 2008 1.4 otomatik auris vardı konsolu falan fena değildi fakat yenilerinin konsol duvar gibi yapmışlar, ısınamıyorum o araca

Sinistra

Elit Apaçi
16 May 2019
69
36
970
43
Marka
Volkswagen
Golf7 1.2 tsi doğru seçim ama ben olsam manueli tercih ederim. Hem daha az km yapmış bulursunuz hem ikinci elde dsg kumar masasında kılınç oynuna benzer 😁

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım