Audi A4 B7 2008 1.6 #AAK607

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Lastik düz konumdayken sağ ön lastiğin uç kısmı hafif dışarı bakıyor. Ondan dolayı sordum ön takımda sıkıntı var mı diye. Aracın kasası mühim değil ama ön takımda mutlaka orijinal parça kullanın müdür. Malum ön takım tamirleri iyi malzeme ve iyi işçilikle yapılmazsa uğraştırıyor. Tekrar bununla geçmiş olsun müdür.

Aynen o gördüğün kusurda üst salıncakta sıkıntı var reis, bu sebepten ön takıma ayrı ilgi gösterdim ben de.

Konuya yorum yazmama sebeplerimden biri de bu husustu aslında.
Kaporta aksamda sıkıntı var evet. kaskomuzun olmamasından ötürü a yrı sıkıntı var o da ayrı. ama ön takımda da var :) ne derece bilmiyorum bakalım ...

naa bu da babamın çarptığı duster :)

Ekli dosyalar

• IMG_20210517_153927_1.jpg
    IMG_20210517_153927_1.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 0
  • IMG_20210517_153921.jpg
    IMG_20210517_153921.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 0

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynen o gördüğün kusurda üst salıncakta sıkıntı var reis, bu sebepten ön takıma ayrı ilgi gösterdim ben de.

Konuya yorum yazmama sebeplerimden biri de bu husustu aslında.
Kaporta aksamda sıkıntı var evet. kaskomuzun olmamasından ötürü a yrı sıkıntı var o da ayrı. ama ön takımda da var :) ne derece bilmiyorum bakalım ...

naa bu da babamın çarptığı duster :)
Duster'ın halini görünce sizinki yine az hasar almış. Bunun sol ön takım da gitmiş, hava yastığı da açmış. Sizinki açtı mı ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Duster'ın halini görünce sizinki yine az hasar almış. Bunun sol ön takım da gitmiş, hava yastığı da açmış. Sizinki açtı mı ?

cıx bizde hava yastıkları açmadı reis. bizim sağ önden vurduğu için muhtemelen açmadı

duster bizimkine sağ ön çamurluktan vurdktan sonra bizim sağ arka çamurluk, duster'ın sol arka çamurluktan bi daha kuıcaklaşma olmuş :)

normale bakınca duster aşırı süratli geliyor. ama babamın geldiği yönde dur tabelası ve tümsek olduğu için bize biniyor...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
cıx bizde hava yastıkları açmadı reis. bizim sağ önden vurduğu için muhtemelen açmadı

duster bizimkine sağ ön çamurluktan vurdktan sonra bizim sağ arka çamurluk, duster'ın sol arka çamurluktan bi daha kuıcaklaşma olmuş :)

normale bakınca duster aşırı süratli geliyor. ama babamın geldiği yönde dur tabelası ve tümsek olduğu için bize biniyor...
İyi bari hava yastığı açmamış olması masrafın katlanmaması açısından sevindirici müdür. Arka tarafta bir şey yok. Çekilir, pasta cila, rötuş veya lokal yapılır olur biter. Allah sağlık versin, cana gelmesin de gerisi önemli değil müdür. Mal mülk halledilir bir şekilde. Tekrar çok geçmiş olsun her iki tarafa da.

simbat

anonim
Profesör
Beta Programı
16 Ara 2019
218
185
1,135
45
istanbul
Gecmis olsun ,Duster Audi farkı da var ama :)
Geliş açısı hız vs. Farkı olsada . Cana geleceğine mala gelsin babaya saygilar

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
sağolun reisler allah razı olsun :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İyi bari hava yastığı açmamış olması masrafın katlanmaması açısından sevindirici müdür. Arka tarafta bir şey yok. Çekilir, pasta cila, rötuş veya lokal yapılır olur biter. Allah sağlık versin, cana gelmesin de gerisi önemli değil müdür. Mal mülk halledilir bir şekilde. Tekrar çok geçmiş olsun her iki tarafa da.

arkası çekilecek ama boyasız göçük düzeltme vs yemiyor reis. depo olduğu için çift saç varmış orda

mecbur çektirilip doğrulup boyancak :)

• Üzgün
Tepkiler: Cenk ve bt

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,007
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
abi çok geçmiş olsun, babana bir şey olmaması en güzel haber

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,007
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
konuyu hortlatınca tarihe bakmadan yeni oldu sandım abi 😄

benlik bir durum değil suç senin :D:D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım