KAPALI AUDİ A5 & BMW 4.20d & MERCEDES C200d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UzunlardanEmre

Taklacı Güvercin
29
35
Evet arkadaşlar yardımınızı bekliyorum. Siteye üye olurken de bahsettiğim hayallerimi gerçekleştirmeme çok az kaldı. Bunun için yardımınızı istiyorum.
Haziran ayı içerisinde araç almayı düşünüyorum ve belirli bir limitim var. Bu araçların hangisini almalıyım ? Neden ? Bu araçların hepsini de dizel , 2015 ve üstü modeller olarak tercih etmeyi planlıyorum. Bu araçları kullanan veya bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirlerse çok sevinirim. Hepinize iyi forumlar :)

Bu arada yakıt anlamında üzmücek ve birazcık da performans olabilir tabi :) Ama en önemli unsur konforu diye düşünüyorum çünkü daha çok uzun yol yapılacak araçla ..
uzun yol ise c derim,zira bmw size konfor değil de sürüş dinamikleri satan bir markadır.Bir c ile bir 420dizel kadar iyi gidemezsiniz fakat konfor bakımından c 4ün yanından bile geçemez bence.Eğer F32'yi m paket alıp spor suspansiyon iptali de yaptırmazsanız özellikle şehir içinde lanet edersiniz verdiğiniz paralara.

jaguarı borusan getiriyordu sanki samsunda bmw borusan vs varsa belki jaguarda açılabilir aynı yere belki sorarsanız bilgi verirler eğer açılacaksa bende xe derim şahsen :)

Aynen Jaguar'ı Borusan getiriyor yüksek ihtimal bakımı filan Borusan yapar.

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

Bu tarz araçları ( jaguar v.b ) seçenlere acayip hayranlık duyuyorum. Baktığında insanlar genelin tercih ettiği modelleri kriter alıyor. Bunlar kötü araçlar olduğu için değil tabii ki ama ben bu tarz seçimlerin ve kriterlerin daha çok toplum yönlendirmesi olduğuna inanıyorum. O sebeple kıyıda köşede kalmış, içinde cevher taşıyan modelleri araştırıp, bu modelleri tercih etme farklılığını ve cesaretini gösteren insanlara harbiden saygı duyuyorum. Arabaya ne kadar hayranlıkla bakıyorsam, o insanlara da aynı hayranlıkla bakıyorum.

Bu tarz araçları ( jaguar v.b ) seçenlere acayip hayranlık duyuyorum. Baktığında insanlar genelin tercih ettiği modelleri kriter alıyor. Bunlar kötü araçlar olduğu için değil tabii ki ama ben bu tarz seçimlerin ve kriterlerin daha çok toplum yönlendirmesi olduğuna inanıyorum. O sebeple kıyıda köşede kalmış, içinde cevher taşıyan modelleri araştırıp, bu modelleri tercih etme farklılığını ve cesaretini gösteren insanlara harbiden saygı duyuyorum. Arabaya ne kadar hayranlıkla bakıyorsam, o insanlara da aynı hayranlıkla bakıyorum.
Volvo Subaru Mazda Jaguar <3 <3 :D

Herkese teşekkür ederim. Alacağım arabaya karar verdim. Hatta 1 ay içinde almayı düşünüyorum beklemicem temmuz ayına kadar. BMW 3.20i ED 40th Year Edition almaya karar verdim. 2016 model estroil mavi kırmızı iç döşeme ve donanım olarak da gayet güzel . Bu aracı arkadaşımın dayısından alıcam. aşağı yukarı 150000-155000 tl aralığında masrafı olucak bana . Artık kafamıda bulandırmak istemiyorum. Son kararımdır yani :)
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-mavi-ici-kirmizi-8.000-km-de-421873711/detay
bu linkteki araç ile aynı

Herkese teşekkür ederim. Alacağım arabaya karar verdim. Hatta 1 ay içinde almayı düşünüyorum beklemicem temmuz ayına kadar. BMW 3.20i ED 40th Year Edition almaya karar verdim. 2016 model estroil mavi kırmızı iç döşeme ve donanım olarak da gayet güzel . Bu aracı arkadaşımın dayısından alıcam. aşağı yukarı 150000-155000 tl aralığında masrafı olucak bana . Artık kafamıda bulandırmak istemiyorum. Son kararımdır yani :)
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-mavi-ici-kirmizi-8.000-km-de-421873711/detay
bu linkteki araç ile aynı
Hayırlı olsun gerçekten çok güzel araç Allah nazarlardan korusun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...