Avrupa'dan Ülkemize Gelen Araçların Trafik Kurallarına Uymaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Bizde cezalar para kazanmak üzerine, kuralları uygulatmak için değil. Trafik polisleri de vasıfsız olduğu için ülkede normal bu kadar kural tanımazlık.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Şuan saysam uzak yakın akrabalarımın yarısı gurbetçidir. Net söylüyorum alayı çomar. Buraya gelseler açlıktan kırılırlar, orada krallar gibiler. En gıcık olduğum şeyde bir oy kullanmaları, iki biz orada açız canım vatanım naraları atmaları. Alayı yalan. Gıcık oluyorum hepsine.

Orada kurallara uyup burada çakallığın kralını yapmaları da ayrı bir konu fakat yinede aynı yere çıkıyor.

Son düzenleme:

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Şuan saysam uzak yakın akrabalarımın yarısı gurbetçidir. Net söylüyorum alayı çomar. Buraya gelseler açlıktan kırılırlar, orada krallar gibiler. En gıcık olduğum şeyde bir oy kullanmaları, iki biz orada açız canım vatanım naraları atmaları. Alayı yalan. Gıcık oluyorum hepsine.

Orada kurallara uyup burada çakallığın kralını yapmaları da ayrı bir konu fakat yinede aynı yere çıkıyor.
Cok haklisiniz samed hocam. Ben gelmeden oncede gelme is yok guc yok turkiye cennet soyle iyi boyle iyi vs vs neler neler diyorlardi. Geldim sonra taniadigim tanidigim kisiler neden geldin iyi halt etdin vs vs neler neler dediler. Alayi adi insanlar dediginiz gibi turkiyede bir halt olmaz hepsinden. Madem guzel cikin donun memlekete diyincede g.t basi ayri oynuyor hepsinin kolpa hepsi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım