Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tatarzapata

Asfalt Kurutucu
19 Şub 2019
109
79
585
37
Marka
Audi
Arkadaşlar sanırım bu konuya benzer açtığım 3. Konu fakat yolun sonuna geldik. Aracımı değiştirmeye karar verdim hem yakıttan dolayı hem de model yükseltme amaçlı. Bildiğiniz üzere 2006 model a4 2.0 tfsi quattro aracım var 100xxx km yi yeni devirdik gayet temiz bir araç piyasada pek muadili olduğunu sanmıyorum.
Bu aracımın üstüne maksimum 70-75 bin ekleyebilirim. Yakıtı ekonomik otomatik vites konforu üst seviyede bir araç istiyorum mümkünse mtvsi de çok Yüksek olmasa iyi olur ama o öncelikli kriter değil. Tavsiyeleriniz önemli çünkü alacağım araca uzun süre binmek istiyorum ama 2. Eli de hareketli olursa gayet iyi olur dünyanın binbir türlü hali var. Teşekkür ederim şimdiden tavsiyeleriniz için.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bence bu bütçelere alınacak en iyi araç Opel Insignia olur.
Excellance paketli 1.6cdti alınabilir...

Yalnız tabiki elinizdeki araca göre performans konusunda oldukça geri kalır ... ama 1.6 dizellerin içinde geri kalır pek bir yanı yok ..

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,716
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
yeni 508 parası denkleştirilebilirse o da hem yakıt hem performans açısından tatmin edici olacaktır. Arka yaşam alanı önemliyse İnsignia daha önce çıkar ama tasarım ve motor-şansıman olarak bence 508 ilk sıraya konur.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,493
1
4,780
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Dizel ve az yakan derseniz Talisman diyebilirim net olarak az çok takip ettiğim kadarıyla. Sonrasında ise 2.elinin güçlü olmasından dolayı önerim superb olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım