KAPALI Az yakan yakışıklı öğrenci arabası önerisi

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
200
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Bütçem en fazla 50 55 arkadaşlar, dacia sanderoa ile clio düşündüm ama bi türlü ısınamadım bunlara.
Lpg li olur dizel olur farketmez hergün aktif olarak kullanıyorum, okul sonrası bir çok yere gidiyorum bende focus var ve 46 kuruş falan yakıyor arabanın deposu biticek diye arabaya binmeyip yürüdüğüm zamanlar oldu.
İstediğim kriterler de araç önerir misiniz?

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
Bütçem en fazla 50 55 arkadaşlar, dacia sanderoa ile clio düşündüm ama bi türlü ısınamadım bunlara.
Lpg li olur dizel olur farketmez hergün aktif olarak kullanıyorum, okul sonrası bir çok yere gidiyorum bende focus var ve 46 kuruş falan yakıyor arabanın deposu biticek diye arabaya binmeyip yürüdüğüm zamanlar oldu.
İstediğim kriterler de araç önerir misiniz?

B sınıfı dizellere bakabilirsin.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
benim çalıştığım resepsiyon şefinde 6500 km lik gri cam tavanlısı vardı. 1.2 motor. 6,5 yakarak geziyorduk aydın didimde
Valla oradaki şehir içi durum trafik veya yokuş bakımından falan nasıl bilmiyorum ama, dediğim gibi Cupra'nın 5-6 arası yaktığı güzergahta, i20 8-9 arası yaktı. Belki ikame araca özeldir bilemiyorum.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
897
1,654
2,320
İst.
Marka
Ford

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
200
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Aracım 2008 model trend x mk2.5 sedan kasa 110luk focus arkadaşlar. 1.3 opeller gidiyor mu peki biraz? ben de niyeyse lpg li alırsam cebimden cıkan para daha az olucak gibi bir izlenim var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım