KAPALI Babama Araba bakıyoruz limit 55000 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Babam, ev kredi taksidini bitirdi, ve artık kendine bir otomobil arayışı içinde. Merkezimizde SW ve Dizel kombinasyonu modeller var. Babama ne kadarda benzinliye yöneltmek istesemde malesef babamın sık sık Sivas'a gidip bagajı yükleme talepleri olduğu için biracık haklı. Ben bazı arabaları işratledim..
Babam Sw çok sever, daha öncede sw arabası olmuş, tadını almıştı. Memleket söz konusu olduğundan fiyat aralığına uygun suv araçlarda alabiliriz. Ama merkezimizde sorunsuz motor, tüketim ve hacim önemli.
LPG kesinlikle istemiyoruz. Benzinli otomobillerede karşı değiliz. Hatta bana kalsa, babamın yerinde olsam passat variant alırımda o konuda biraz çekimser.
Şimdilik beraber bakıp bulduğumuz ilk araba bu.. Gün ve gün araştırmaya devam . Sizde bulduklarınızı atarsanız , babama bir sunum hazırlarım .
Saygılarımla

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...108000km-de-masrafsiz-bakimli-585811615/detay

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Arabaya baban binecek ama karar komitesinde 3 kisi var.
Su durumda ortak bir paydada bulusmaniz zaten guc :D

Ben ne edeyim. Babam sağ gösterip sol vuruyor.
Screenshot_2018-09-17-13-46-34-467_com.whatsapp.png

DeepSky

Profesör
6 Eki 2016
73
76
1,010
Marka
Porsche

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Focus 3 dizel sw tavsiye ederim. manuel de alın hem yakıtı tasarruflu olsun hem sağlam.
Hyundai'ler bu yakıt fiyatları ile benzinli ortalama bi araçla aynı değerleri yakar.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bence iyi. Logan MCV attım ama fiyatı ve bakımı uygun olur diye. Hyundai i30'la kıyaslanmaz tabii ki. Sorunu yoksa alınır.

Eski i30 olması dışından tek derdim motoru. 10 bin de bir bakıma giriyormuş araba. Servise sordum bakımı 450 tl. Hyundai 21 nokta bakımıyla 1000 tl. 21 nokta bakımınde bir sürü şey yapıyorlarmış. Arabanın ceteresini çıkardım 1 kazası var, 4 yıl kaskolu kullanmışlar. en son 44000 km de bakıma girmiş. Bundan sonrası hep özel servis bakımlı.

Ben bir kaç araştırma yaptım. bakalım alıma gelince süprüz çıkarmı

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Eski i30 olması dışından tek derdim motoru. 10 bin de bir bakıma giriyormuş araba. Servise sordum bakımı 450 tl. Hyundai 21 nokta bakımıyla 1000 tl. 21 nokta bakımınde bir sürü şey yapıyorlarmış. Arabanın ceteresini çıkardım 1 kazası var, 4 yıl kaskolu kullanmışlar. en son 44000 km de bakıma girmiş. Bundan sonrası hep özel servis bakımlı.

Ben bir kaç araştırma yaptım. bakalım alıma gelince süprüz çıkarmı
Vectra için ne dedi kendisi ?

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
Ali abi, Sivas’a sık sık gidip-geleceğini ve eşya taşıyacağını belirttin. Uzun yolda hem güç, hem konfor, hemde hacim gerekli. Belirtilen bir çok arabanın açıkcası hepsi kişisel zevklerden ibaret. Eğri oturup doğru düşünmek gerekecek burada. En az 100 hplik dizel bir araca bakmak ve en az C segment düşünmek zorundasınız. Dört dörtlük istediğimiz bir araba hiç bir zaman çıkmaz karşımıza. Benim kişisel önerin Focus 2-2.5 kasa sw 1.6 TDCI olacak. 180.000 km’ye kadar dizel araç alınabilir. Yakıt, bakım, yedek parça, servis, konfor, yol tutuş, hacim, görüntü çoğumuz için kabul edebilirliği olacağına eminim. Bence tek izolasyonu biraz zayıf. Ancak önceki ilanlara bakınca zaten çoğu araba bu belirttiğim özelliklerin bir çoğunu karşılayamayacağı aşikar. Fiyatlarından emin değilim. Piyasasını şuanda bilmiyorum. Ama bence babana en uygun araba bu gibi geliyor.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ali abi, Sivas’a sık sık gidip-geleceğini ve eşya taşıyacağını belirttin. Uzun yolda hem güç, hem konfor, hemde hacim gerekli. Belirtilen bir çok arabanın açıkcası hepsi kişisel zevklerden ibaret. Eğri oturup doğru düşünmek gerekecek burada. En az 100 hplik dizel bir araca bakmak ve en az C segment düşünmek zorundasınız. Dört dörtlük istediğimiz bir araba hiç bir zaman çıkmaz karşımıza. Benim kişisel önerin Focus 2-2.5 kasa sw 1.6 TDCI olacak. 180.000 km’ye kadar dizel araç alınabilir. Yakıt, bakım, yedek parça, servis, konfor, yol tutuş, hacim, görüntü çoğumuz için kabul edebilirliği olacağına eminim. Bence tek izolasyonu biraz zayıf. Ancak önceki ilanlara bakınca zaten çoğu araba bu belirttiğim özelliklerin bir çoğunu karşılayamayacağı aşikar. Fiyatlarından emin değilim. Piyasasını şuanda bilmiyorum. Ama bence babana en uygun araba bu gibi geliyor.

2013 focuslara bakıyoz şimdilik. Haftasonu şile yolu üstündeki galerileri gezecez. canlı canlı görüp içine binip dreksiyonda verdiği hisse göre artık alıcaz.

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
Eğer aradığınız fiyatlarda 3 kasa bulunuyorsa zaten hiç kaçırmayın derim. Megane3 öneren arkadaşlarda çok mantıklı düşünmüşler bence. Çok fanteziye girmemek lazım.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Eğer aradığınız fiyatlarda 3 kasa bulunuyorsa zaten hiç kaçırmayın derim. Megane3 öneren arkadaşlarda çok mantıklı düşünmüşler bence. Çok fanteziye girmemek lazım.

Benzinli dizel farketmez qasqai de bakiyoruz. Evin karşisinda nissan yuzbaşi var. Ordan başlayip sirayla gideriz. Birtane c4 grand picasso , 2.3 turbo saab 9.5 bir suru ceşit araba. Tek tek gostericem.
Alicaz bu ay bitmeden inşallah.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Babam Bu arabaya ok verdi ama ben onay vermedim..
Siz ne düşünüyonuz. yorum beklerim. belki alışta indirimde olur. Alırsakta fiyatı kaça çekmeliyiz.

Ekli dosyayı görüntüle 15121 Ekli dosyayı görüntüle 15122 Ekli dosyayı görüntüle 15123
Araç güzel ama siyah renk amcamiza sıkıntı olmasın ?

Çakar taktirirsanız emniyet şeridinden yardirirsiniz :D kimse egeaya hesap sormaz :)

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım