Before & After

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bugün işten çıktıktan sonra bir planım olmadığından babamın dükkanına gideyim dedim. Orada sağa sola musallat olurken, kalfanın elinde motor temizlik spreyini gördüm. Dedim bari benim arabaya da yapalım.
Öncelikle hava tabancasıyla motor üstündeki tozu biraz aldık. Sonra bolca spreyden uyguladık. Sprey dediğim nane bol alkollü ve uçucu bir şey. Siyah plastikleri kolayca parlatıyor, fazla kirli diğer noktaları ise azıcık silmek gerekiyor. son olarak tekrar hava tabancası ile sıkılan tüm spreyin uçmasını sağladık. Sonuç da bu oldu.

yVbXVL.png

Yalman

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
38
65
635
Çok iyi sonuç vermiş, kullandığınız ürünün markası ne acaba?

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Eğer çoğu kısmı silmeden bu sonucu verdiyse faydalı bir ürün gerçekten.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Araba honda civic değil mi o zaman bi 5 hp almıştır. Tampona vida atsan her türlü 2 beygir alıyo zaten namussuzlar

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Valla arkadaşlar ürünün ismini hatırlayamıyorum, kusura bakmayın. ama dükkana bir daha uğradığımda özellikle bakıp, buraya yazarım. Sadece açık renk olan egzoz manifoldu üstünde gri sac parçayı ve turuncu renkli yağ çubuğunu ekstradan sildim. Diğer kısımlar tamamen spreyle oldu.

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Urunu bende kullanmistim bayagi sonuc vermisti zannedersem alkollu oldugu icinde ucucu ozelligi vardi ama uzun vadede ne gibi zarari olur bilemem

Tapatalk kullanarak Allahın izniyle mesaj yolladı...

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Uzun zamandır vakit bulup arabamı kendim yıkayamıyordum. Bugün evin önünde yaklaşık 2,5 saat iç dış bir güzel yıkadım. Bir de sonax hızlı cila uyguladım. Yani bu sefer de more after sonucu aşağıdaki gibi oldu.

dX1oXV.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,794
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Allah nazardan saklasın, eline sağlık hocam çok güzel olmuş maşaallah..

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
@maximaorhan izmir'de bir kaç gündür havanın maşallahı var. Ama evlerin içi biraz daha serin, ondan az da olsa kombi yakıyoruz. Ama öğle güneşinde dışarıda şort tişört kurtarıyor.
@CenkGs , @assettocorsaa allah razı olsun arkadaşlar. Ama bir kaç konuda da yazmıştım, denk getirebilirsem bir Mito hayalim var. O vakit bunu satarım.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,794
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
allah razı olsun arkadaşlar. Ama bir kaç konuda da yazmıştım, denk getirebilirsem bir Mito hayalim var. O vakit bunu satarım.
Temiz bir mito, çok orijinal ve keyifli olabilir hocam ama illa almam gerek diye kafayı takmana da hiç lüzum yok. Çünkü civic'in de sürüşü gayet keyiflidir. Eğer temiz ve uygun bir mito düşeş gelirse o zaman tabii ki düşünülebilir. Hayırlısı olsun inşaallah.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bugün de Sonax'ın alcantara ve kumaş döşeme temizleme spreyi ile ön koltukları temizledim. Özellikle koltukların alt kısmı hafiften kararmıştı. Sonuç bu oldu:
Mkz1J7.png

Uygulama şekli ise; öncelikle koltukları süpürüp işlem öncesi hiç bir toz veya başka bir şeyin kalmasını önlüyoruz. Sonrasında köpüğü oldukça bol şekilde iki koltuğa sıkıldı. Tek bir sprey 2 koltukta bitti. Sıkılan spreyi bir bez ile kumaşa iyicene yedirip, 10 dakika bekliyoruz. Sonrasında ise önce koltukları güzel bir şekilde süpürüp ıslaklık biraz alınıyor, ardından kuru bezle koltuklar güzelce silindi.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Deri direksiyon yapılırsa güzel olur aslında:)Koltuklar kılıf de mi?Baya iyi olmuşlar.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Rahmi hocam aracınız hem bakımlı hem yıllara meydan okuyan bir modernliğe sahip üzerinden 2 adet yeni kasa geçsede hiç yaşını belli etmiyor. Kazasız belasız binin inşallah.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Rahmi hocam aracınız hem bakımlı hem yıllara meydan okuyan bir modernliğe sahip üzerinden 2 adet yeni kasa geçsede hiç yaşını belli etmiyor. Kazasız belasız binin inşallah.
Yani honda son iki jenerasyonda sağolsun resmen fd6nın ikinci el fiyatını arttırmak için çalışıyor. 2007'den 2016'ya hala aynı motor kullanılır mı ya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım