Tb96

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
168
1.6 TDI motor NOx değerlerini tutturamadığı için rafa kaldırılmış, 2.0 TDI ise çift Adblue revizyonu ile emisyon değerlerini limitlerde geçebildiği için sunuluyor. Yani bu demek oluyor ki VW dizeli tamamen bırakıyor :)
Makyajlanan passat,superb de filan da kalkması gerekmez mi?

MAYFA AYUU

Panpa
Panpa puanı
13,097
Marka
Audi
1.6 TDI yok sanırım. 2.0 TDI'ın da gücü 115/150 ps.

Dizel konusunda konuşunca kötü oluyoruz. Yok efendim bizim ülkemizde bitmezmiş. 1.6 TDI koymadan getirirse, 2.0 vergisiyle nasıl alacaksın golfü sayın dizelci kardeşim ? :)

Bu daha başlangıç. Bir sonraki kasada güç/hacim daha da düşecektir.

Dip not: Demek hybrid yapmaya karar verdiniz. Toyota mühendisleri gülüyor şu an size VW mühendisleri :) Adamlar 97 yılından beri bilfiil üretip satıyorlar.
Burdan dizel alacaklara sesleniyorum, 1.0 alın

dreamer

Profesör
Panpa puanı
660
Marka
Volkswagen
Bir Golf kullanıcısı olarak, ön tasarımını ben de beğenmeyenlerdenim . Golf zaten dizel alınmaz bence. 2.0 gelecekse hiç hiç kimse almaz. İçi harika olmuş , almaya karar verdim şimdiden , gelmesini bekliyorum.

sputnik

Panpa
Panpa puanı
10,512
Marka
Toyota
Gelecekte dizel yok derken bu kadar çabuk beklemiyorduk, 2050'de bile olur deniyordu hibrit ölü teknoloji deniyordu ama pek öyle olmayacak gibi... Dünya genelinde zaten öyle değil de, Türkiye'de de öyle olmayacak sanırım.

Dışı golf 7.75 olmuş. İçi görsel olarak güzel duruyor. Önünü buna benzeten tek ben değilimdir heraldeEkli dosyayı görüntüle 21564
Auris olarak dikkat etmemiştim ama önden Japon arabalarına benzediğini düşünüyorum ben de.

Kimilerinin sıkıcı bulduğu, alışılagelmiş VW tasarımı yok. Önden bakınca amblem olmasa çoğunluk Japon arabası der bu tasarıma. Geri kalan kısım mevcut kasaya benziyor, değişik bir birleşim olmuş.
Bu yorumuma ek olarak, içi güzel duruyor. Tek sevmediğim yanı dijital kadran (highline dışında standart olmayacaktır muhtemelen). Analog göstergeler+dijital bilgi ekranı şeklindeki kadranı seviyorum. Tamamen dijital olan kadranları beğenmiyorum.

olea

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
25
İçini de dışını da beğenmedim, aynı Audi tasarımları gibi yamuk yumuk kıvrımlı sade ama kaba ve egzantrik bir tasarım anlayışı. Zaten fiyatlar uçuk bu yeni kasa daha da uçacak.

DuzboruDownpipe

Reis
Stage 1
Panpa puanı
9,166
Marka
Volkswagen
Babam eskisinin aynısı dedi :D Bence fena olmamış tasarım fena değil, dışı ortalamalarda gibi ama içini beğendim. Gelsin de rakiplerinin karşısında nasıl duracağını görelim.

ykaraca

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
21
Ben beğenmedim ama canlı görmek lazım göz alışıyor daha sonra