KAPALI BMW 1, AUDI A3, Mercedes A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Borgest

Asfalt Kurutucu
3
Merhaba,

Audi A3, BMW 1, Mercedes A ile ilgili olarak;

-Yakıt
-Performans
-Fiyat
-Teknoloji

Konularında bir de sizlerin fikrini merak ediyorum.

2. El olarak hangisini alırdınız?

Saygılarımla.

ben üçünü uzun süre inceledim. (bütün incelemeler dizel modeller için) her yönüyle yazıp sizi sıkmak istemiyorum. standart bulduğum şeyleri yazmayacağım ama iyi ve kötü anlamda dikkat çekici yönlerini yazayım sadece.

a3:
+iç mekanda kullanılan malzemeler ve işçilik gerçekten çok kaliteli.
-süspansiyonları beklediğimden konforsuz çıktı.
-içerisi çok sade. ben biraz fazla düğme olsun istiyorum.

a serisi:
+iç mekan malzemesi hem kaliteli, hem de içeriye oturduğunuzda iç mekan tasarımı lüks hissettiriyor.
-multimedya ekranı kötü
-sürüş dinamikleri zayıf işin kötü yanı mercedes konforu, huzuru, akıcılığı da yok.

bmw 1 serisi:
+sürüş dinamikleri çok yüksek. sportif tarz kullanım çok keyifli.
+şanzıman tork konvertörlü bir sistem için müthiş.
-tamam arkadan itiş biliyorum ama arka yolcular için diz mesafesi çok çok kötü.
-iç malzeme kalitesi premium hissettirmiyor. hele ki koltuk kumaşı premium bir markada daha iyi kalitede olmalıydı ve daha iyi tasarlanmalıydı. deri seçeneği daha kötü. sentetik deri olduğu için çok fazla terletiyor. kumaş seçeneklerden almak lazım.

ben üçünü uzun süre inceledim. (bütün incelemeler dizel modeller için) her yönüyle yazıp sizi sıkmak istemiyorum. standart bulduğum şeyleri yazmayacağım ama iyi ve kötü anlamda dikkat çekici yönlerini yazayım sadece.

a3:
+iç mekanda kullanılan malzemeler ve işçilik gerçekten çok kaliteli.
-süspansiyonları beklediğimden konforsuz çıktı.
-içerisi çok sade. ben biraz fazla düğme olsun istiyorum.

a serisi:
+iç mekan malzemesi hem kaliteli, hem de içeriye oturduğunuzda iç mekan tasarımı lüks hissettiriyor.
-multimedya ekranı kötü
-sürüş dinamikleri zayıf işin kötü yanı mercedes konforu, huzuru, akıcılığı da yok.

bmw 1 serisi:
+sürüş dinamikleri çok yüksek. sportif tarz kullanım çok keyifli.
+şanzıman tork konvertörlü bir sistem için müthiş.
-tamam arkadan itiş biliyorum ama arka yolcular için diz mesafesi çok çok kötü.
-iç malzeme kalitesi premium hissettirmiyor. hele ki koltuk kumaşı premium bir markada daha iyi kalitede olmalıydı ve daha iyi tasarlanmalıydı. deri seçeneği daha kötü. sentetik deri olduğu için çok fazla terletiyor. kumaş seçeneklerden almak lazım.

1 serisi baz donanim bir araca binerseniz malzeme kalitesi vasat, ama M donanima binerseniz gercekten premium.. Bmwde cok farkli kalitede kumas ve deri kombinasyonlari var, tamamen ne kadar butce o kadar iyi malzeme :) Genel olarak butun 1 serilerine iyi yada kotu malzeme diyemiyoruz, hepsi opsiyon, kapitalist duzen iste

Audi A3, BMW 1, Mercedes A ile ilgili olarak;
Bu segment için benim fikrim en yakışıklısı Mercedes A serisidir, en kalitelisi Audi A3'tür fakat birini alcak olsam BMW 1 kasa alırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...