KAPALI BMW 1 vs Mini Cooper vs A serisi

babayimben

Enes
Panpa
842
47
Marka
Mercedes
Merhabalar, Nissan Micra kullanan eşim için yakın zamanda araç değişimi planlıyoruz,
Maks. 110.000e çıkma ihtimalimiz var.
Öncelikle 1 serisi araştırırken, mini cooper ve A serisi de hoşuna gitmeye başladı.
Kriterim az km. yapmış mümkün olduğunca yeni bir model almak, bir yandan da aracın kronik bir sorunu olmasın istiyorum.
Nedir tavsiyeleriniz?

Merhaba. İlgilenirseniz 2016 model BMW 118i one edition paket(m paketin bir altıydı o zamanlar) 10.900 km’de satıyoruz. Km’den de anlaşılacağı üzere çok az kullanıldı kaza vs yok.

Araç önerisi olarak kadın için mini cooper öneriyorum ben daha geniş daha rahat hissettirebilir.

eşiniz için arkadan itişli bmw önermem a3 1,0 tsi ya bakın derim

A3 tasarımını beğenmedi maalesef

Merhaba. İlgilenirseniz 2016 model BMW 118i one edition paket(m paketin bir altıydı o zamanlar) 10.900 km’de satıyoruz. Km’den de anlaşılacağı üzere çok az kullanıldı kaza vs yok.

Araç önerisi olarak kadın için mini cooper öneriyorum ben daha geniş daha rahat hissettirebilir.

Öneri için teşekkürler, aracınızı ne kadar satıyorsunuz, bilgi verir misiniz

A3 tasarımını beğenmedi maalesef

Öneri için teşekkürler, aracınızı ne kadar satıyorsunuz, bilgi verir misiniz
Araç hakkında sormak istedikleriniz varsa sorun cevaplıyım, önceki mesajda bilgileri vermeye çalıştım. Rengi siyah. Aracın fotoğraflarını mesaj atarım. Fiyat 139.000 tl istiyoruz. 110 bin tl limit koyduğunuzu gördüm, 1 serisi isteğinizden dolayı değerlendirebileceğinizi düşündüğüm için paylaştım.

Son düzenleme:
Gündeminizdeki arabaların hepsi güzel ama aynı zamanda ikinci elde riskli araçlar. Hepsinin hor kullanılmış olma potansiyeli yüksek. O yüzden en temiz hangisinden bulursanız onu alın derim.