Bmw 2003 E60 530i 231Hp 300Nm Zf6

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
453
1,061
2,695
Ankara
Marka
BMW
Herkese merhabalar. Bir çılgınlık yapıp E46 3 kasa aracımı satıp, E60 5 kasa aldım. Test edilmek istenirse seve seve geleceğimi belirtmek isterim.

2003 Model E60 530i
M54B30 Motor 231hp 300nm

Zf-6 Otomatik Şanzıman

Henüz aracım benim için çok yeni, eksikleri için dört bir koldan girişeceğiz. Yapılacak işlemler için ayrıca başlık açıp anlatacağım ve fikirlerinizi alacağım. Bu başlık için ilk paylaşımımı da yapayım.

D507F48D-3177-4290-BA0E-C0DB8EC7C381.JPG
IMG_6782.JPG
IMG_6781.JPG

lmter224

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2019
121
90
510
İstanbul
hayırlı olsun. e60 kasa hep hayallerimi süslemiştir ama hiçbir zaman alabilecek cesaretim olacağını sanmıyorum

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hayırlı olsun. E60'larda elektronik kilit mi vardı diferansiyelde? Devire yola göre sanki kendi kilitleyip bırakıyordu diye hatırlıyorum. Eğer yoksa 530'a bi kilit lazım ya :)

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
453
1,061
2,695
Ankara
Marka
BMW
hayırlı olsun. e60 kasa hep hayallerimi süslemiştir ama hiçbir zaman alabilecek cesaretim olacağını sanmıyorum
Teşekkür ederim. Ben çok korkulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sadece göze almanız gereken şeyler vardır ve tabi ki yaşadığınız şehrin de önemi büyük. Ancak tadılması gereken şeyler arasında.
Hayırlı olsun. E60'larda elektronik kilit mi vardı diferansiyelde? Devire yola göre sanki kendi kilitleyip bırakıyordu diye hatırlıyorum. Eğer yoksa 530'a bi kilit lazım ya :)
Elektronik kilit olayını bilmiyorum. Ancak ilk çıktığı yıllarda aşırı teknolojik donanımlarıyla, en teknolojik araç seçilmişliği var. Benim aracımda da her 5 kasada bulunmayan Dynamic Drive ve Active Steering gibi sürüşe yardımcı elemanlar mevcut. Tabi bu donanımlar aracı yolda stabil tutmak için yapılmışlar. Bir ara bu iki özellikten de bahsedeceğim, 2003 yılında mekanik hareketli süspansiyon uygulanmış bir araçtan bahsediyoruz.
Teşekkür ederim.
Maşallah araba baya iyi görünüyo, yakışıklıymış hayırlı olsun
Teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun inşallah.
Hayırlı olsun, jantlar güzel, renk güzel.
Kazasız belasız sürersiniz inşallah
Teşekkür ederim, jantları bende beğeniyorum. Ancak sıkılma ihtimalim var ileri de bir değişiklik istiyor. Önce aracın diğer eksiklerini halletmemiz lazım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım