KAPALI Bmw 3.20D mi, Opel İnsignia mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
200
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Abilerim, kardeşlerim merhaba, bilen bilir önceden astram vardı kazalı bi araç onu sattık, şimdi yeni araçlar bakıyorum ben öyle temiz araç bakmam pek :) şimdi 2 seçeenek var kafam da .

Biri 3.20 D 2003 model, full paket, 300bin Km de bir BMW değişen yok hasar kaydı yok bel altı temizlik boyası. Fiyat 52 bin tl belki takas olabilir.
Biri 1.6Turbo Benzin/LPG 2009 Model Opel İnsignia, 315bin km de ama yeni motor yapılmış, 1 değişen bel altı temizlik boyası var. Fiyatı 65 bin tl

Takas ediceğim araç yani bende olan araç Nissan Skystar 4x2 2.5 Dizel NP300, fiyat olarak 55-60 Arası bişeyler dedik. Bmw ile takas yaparsak başabaş, opel ile yaparsak üste 5 bin tl vericez. Fikirlerinize açığım bu zamana kadar temiz araç almadım, boya km takıntılı insan değilim satarken zorlanıyorum biraz ama olsun yürüyeni temizse genel de tercih ediyorum.

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
2 araç hakkında fazla bir bilgim yok ama yeni yenidir diyip opel insignia tercih ederdim ama opellerin elektrik sorunları fazla olur diyorlar arabayı iyice baktırın motoru yeni yapılmış olması güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım