KAPALI BMW 320İ ED VS BMW 418İ Coupe VS MERCEDES-BENZ C180 AMG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demirhaninel

Asfalt Kurutucu
17 Kas 2016
3
0
535
Öncelikle abilerime ve otopark ailesine selamlar saygılar,

Yeni bir araç almayı düşünüyorum aklımda 3 farklı araç var ve kara vermesi epey bi zor hepsinin birbirinden iyi yanları var ama sonuçta ödecenecek maddiyatta bir o kadar önemli ve ben yanlış veya pişman olacağım bir kara vermek istemediğim için en iyisi size danışmaya karar verdim forum arkadaşlarım.

Zevk konularını geçerekten (Renk , deri , kumaş vs. vs.)

Düşündüğüm modelleri yazayım...

BMW 320İ ED 40th year edition
320i motoru 1.6L 170 BG 4 Silindir
DAKOTA KIRMIZI DERİ KAPLI,güneş korumalı arka camlar ekstra olarak mevcut.
Araç şuan liste fiyatında 180.000 TL
Test sürüşünde bulundum performans olarak çok memnun kaldım fakat iç kabin izlediğim videolar ve beklentilerimin altındaydı biraz dar bir iç yapıya sahip evet araç oldukça şık gösterişli performanslı ama sonuçta bu arabayı alıp en az 5 yıl kullanıcağım için endişelerim var...

BMW 418İ Coupe Sport Line Premium paket
Araçta cam tavan,elektrikli hafızalı koltuklar,ısıtmalı ön koltuklar ve spor ön koltuklar mevcut.
418i motoru 1.5L 136 BG 3 silindir(evet performans anlamında 320i için biraz geride kalıyor)
Araç şuan bayi fiyatı 175.000 TL

Mercedes-Benz C180 AMG (donanım paket)
araç motoru 1.6L 156 BG
BU ARACI YETERLİ KADAR İNCELEME FIRSATIM OLMADI
İnşallah bu haftasonu gidip inceleyip test sürüşü yapacağım.
Aracın test videosunu izledim ve edindiğim izlenimler açıkçası ilgimi çekti.
Fiyatı 175.000 TL

Bana yardımcı olan fikrini belirten bütün arkadaş abim kardeşlerime teşekkür ederim :)

Aygen

Profesör
8 Eyl 2016
87
78
1,060
27
Ankara
Marka
Audi
Sokakta 320ied gormekten biktim, bir farki kalmadi 3 ün. Ben olsam 418i coupe alirdim. Onuda M paket degil, sportline alirdim( bana gore sportline M den daha şık duruyor) birde kendim alicak olsam extra olarak kesinlikle harman kardon yada hifi alirdim.

Son düzenleme:

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
En dolusu 40. yıl 4ün motoru zevk vermez adama C'nin içi baya dar ben 1.80im kafam tavana deyiyor. Ben senin yerinde olsam satılması en kolay en güçlü ve en dolusu olan 40.yılı alırım

onurdk

Profesör
13 Kas 2016
134
69
1,035
Bence Mercedes alın BMW 3 ve 4 ten 2 sene daha güncel ve daha güzel ayrıca modifiye ve ek aksesuar ıvır, zivirlarina ihtiyaç duymuyor.

demirhaninel

Asfalt Kurutucu
17 Kas 2016
3
0
535
Herkese çok teşekkür ederim.

Bugün gidip 520i executive plus paketini aldım 210.000 liraya güzel bir indirim yaptılar saolsunlar.
Sizlerin fikirleri benim için çok önemliydi.
mercedes ve audi bayiye gittim arabaları gördüm pek hoşuma gitmediler açıkçası sonra bmw bayiye gittim tekrar 320 ye bakarken 520 ye gittim bi bineyim dedim o konsol kol dayama geniş iç hacim beni çok etkiledi performanstan çok konfor arabası olmasından etkilendim ve onu aldım gerçekten çok şaşırtıcı ama bilemiyorum performans mı konfor mu sorusunun cevabı sanırım konfordu benim için.
tekrar teşekkürler...

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
Herkese çok teşekkür ederim.

Bugün gidip 520i executive plus paketini aldım 210.000 liraya güzel bir indirim yaptılar saolsunlar.
Sizlerin fikirleri benim için çok önemliydi.
mercedes ve audi bayiye gittim arabaları gördüm pek hoşuma gitmediler açıkçası sonra bmw bayiye gittim tekrar 320 ye bakarken 520 ye gittim bi bineyim dedim o konsol kol dayama geniş iç hacim beni çok etkiledi performanstan çok konfor arabası olmasından etkilendim ve onu aldım gerçekten çok şaşırtıcı ama bilemiyorum performans mı konfor mu sorusunun cevabı sanırım konfordu benim için.
tekrar teşekkürler...
Hayırlı olsun. Keyfli ve emniyetli seyirler dilerim.
F10 kasa galiba? Yoksa G30 mu?

burningashes

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
46
44
595
hayırlı olsun. iyi bir seçim yapmışsınız. konuya geç kalmışım. diğerleri arasından c180 i tercih edin derdim. ayrıca fiyat konusunda da yardımcı olurdum. bütün sülale aile başına en az bir adet mercedes sahibi olduğu için bazı bayiler benim referansımla iyi fiyatlar veriyorlar. maksat otopark üyeleri kazansın. saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım