KAPALI BMW 520-530 E39

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmann45

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
3
0
535
Arkadaşlar 40 k civarında çok e39 var acaba alınır mı? Bakımı sigortası arızaları nasıl bilen varsa yardımcı olabilir mi? Çok çok istiyorum e39 3 yıldır clio 2006 kullanıyorum. Satıcam iyi bir araba almak istiyorum. O fiyatlarda en iyi e39 gibi geliyor. Bazı yerlerde alınmaz parçası çok pahalı filan yazıyor gerçekten öyle bir şey var mı ? Teşekkürler şimdiden

YAKISIKLI

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
24
12
595
35
2000 vb. modellerin sigortası 1000 TL civarında.Tabi yaşa vb. durumlara oynuyor ama 1000 TL den aşağı zor gibi. Kasko yaptıracaksan 1-2 firma teklif verir onlar da 3500 TL den aşağı vermezler. Onun haricinde e39 un temizini bulmak çok zor. Bu arabayı meraklısından ve aktif olarak kullanan birinden almanı tavsiye ederim galeri vb. satıcılara pek yanaşmasan daha mantıklı olur. Yağ eksiltir direksiyon pompası sıkıntılı olur çoğunun airbag fren diski vb. arıza lambaları yanar kimisi sanayide söndürür sorun yok sanarsın. e46 ve e39 gibi arabalar ile malesef çok oynanıyor. Parça fiyatları olarak spesifik mekanik parçalar değişecekse orjinali cidden pahalıdır ama filtre, kayış, yağ vb. bakım masrafı olarak çok zorlamaz. Motor büyük olduğu için buji ve yağ diğer arabalara göre daha çok tutacaktır. (2.0 motor 7 litre yağ alır. ) Bunların haricinde merak ettiğin bir şey varsa yine yardımcı olmaya çalışırım.

Zahid

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
56
33
970
Marka
Peugeot
E39 gerçekten güzel ve sağlam bir araçtır. 2001-2003 arası üretilen 5.20'leri tercih etmenizi öneririm. Çünkü bunlarda kullanılan motor 2200cc 170hp ve çift vanosludur. 150k i aşmamış ve temiz kullanılmış bir E39 size yıllarca arkadaşlık edecektir. Hatta almayı çok istediğim bir E39 u sizinle paylaşayım :D
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-520i-bussunes-makyajli-paket-336265599/detay
Bir aralar 42.500TL ye satıyordu. Ufak bi pazarlıkla makul bir fiyata alınabilir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım