KAPALI BMW Donanım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
İyi anlayanlar yardımcı olursa sevinirim

320i ED'nin en dolu paketleri hangisi ? 40.yıl harici soruyorum ben birtürlü anlamış değilim birbirlerinden farkını,premiumlarda çoğu şey opsiyon ama illa ki farklılıklarda vardır heralde.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
O paketlerden hiç biri bir BMW'yi en dolu haline getirmiyor.

Sadece paket içeriği olarak soruyorsanız şu anda 3 serisi'nin (20i ed) donanımı en yüksek aracı 40th edition. O haliyle bile bence haddinden fazla boş bir araç opsiyon olarak.

BMW'de opsiyonların tamamını ekletirseniz o araç "en dolusu" olur. Mesela benim 116i'de TR paketine ek olarak artı 4 paket (Basic - Comfort - Techno - Sport Line), artı Sunroof var. Standart olarak gelen TR paketi opsiyonları artı her pakette 3 - 4 adet ekstra opsiyon yani neredeyse toplamda 20'ye yakın opsiyon var. Bu haliyle bile bana bomboş geliyor.

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Araca göre donanım seviyeleri(linelar) var. (M Sport-Luxury-Sportline vs.)
Araca göre paketler var.(Pure, Techno, Comfort vs.)
Bir de bunlara ek olarak opsiyon listesinden seçebilecekleriniz var. Öncelikle paketlere yönelmekte fayda var. Adı üstünde paket fiyatı tekil olarak alacağınızdan daha uyguna gelecektir. Sonrasında kalan boşlukları da tek tek elle seçmek gerekir ki araç tam olarak dolu olsun.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sunroof
Koltuk Isıtma
Elektirikli koltuk

gibi şeyler olsa yeter öyle şerit takip acc ye felan gerek yok zaten ya,babamda onları pek kullanmıyo zaten 40th iyi gibi ama fiyat tuzlu

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
O paketlerden hiç biri bir BMW'yi en dolu haline getirmiyor.

Sadece paket içeriği olarak soruyorsanız şu anda 3 serisi'nin (20i ed) donanımı en yüksek aracı 40th edition. O haliyle bile bence haddinden fazla boş bir araç opsiyon olarak.

BMW'de opsiyonların tamamını ekletirseniz o araç "en dolusu" olur. Mesela benim 116i'de TR paketine ek olarak artı 4 paket (Basic - Comfort - Techno - Sport Line), artı Sunroof var. Standart olarak gelen TR paketi opsiyonları artı her pakette 3 - 4 adet ekstra opsiyon yani neredeyse toplamda 20'ye yakın opsiyon var. Bu haliyle bile bana bomboş geliyor.

bence o kadar boş değil daha doğrusu kişiden kişiye göre değişir onlar harman kardon yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım