BMW E36 Touring 2JZ-GTE Test Sürüşü / Supra Motorlu Aile Arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese Merhaba ,

Sanırım Türkiyede hatta dünyada nadir bir kominasyon olan E36 Touring hakkında yorumlarınızı merak ediyorum
smile.png

Çekim sırasında basınç epey kısıktı yaklaşık 400-450 civarıydı araba , yakın zamanda yeni setupı ile araç 700 HP üstü olacak sanırım.

Yorumlarınızı merak ediyorum

Teşekkürler

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Tipine bayıldığım bir araç fakat bence bu motor bu araca çok ters. Orjinalini tercih ederdim. İlla güçlü motor swap yapılacaksa da yine bmw tutmak adına s52 veya s54 düşünürdüm

Farklı bir proje denenmek istenmiş sanırım , benim tercihim de bmw motorundan yana olurdu s85 giderdi sanırım türkiyede s85 swap örneği de mevcut. Fakat Youtube de de araştırdım daha önce e36 touringe 2jz takan biri çıkmamış :) bence epey özel bir proje olmuş , yeni setupı ile 700-800 beygir civarı olacak

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Farklı bir proje denenmek istenmiş sanırım , benim tercihim de bmw motorundan yana olurdu s85 giderdi sanırım türkiyede s85 swap örneği de mevcut. Fakat Youtube de de araştırdım daha önce e36 touringe 2jz takan biri çıkmamış :) bence epey özel bir proje olmuş , yeni setupı ile 700-800 beygir civarı olacak
s85 bile çok ekstra bence bu araç için :) zevk meselesi tabi

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
bu sabah izledim ben de videoyu, 2jz'yi gerçek hayatta görmeyi isterim açıkcası. izmir'e döndüğümde belki denk gelirim bu araca.. ellerinize sağlık.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok

Ankara’da yillar once yapildi, fakat usta arabayi hazirlayip test surusune ciktiktan sonra arkadan dikkatsiz bir bayanin gecirmesi sonucu araba perte cikti, adamin adi ismail cam di galiba.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Tam şaka makinesi, ancak o kasaya o güç fazla..Biraz tehlikeli
Bir de araç eski, malum metal yorgunluğu..Böyle güçlü bir araçta bir kazada korkunç şeyler olabilir..Roll bar şart

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
770
1,643
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
araç ne olursa olsun 15+ yaşlı 500+ beygir her araca roll bar ve daha iyi frenler şart

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Videoda zaten frenlerin güçrendirimiş olduğundan bahsediyoruz , araç 1.3 bar ile şu an 430 beygir civarı :)

Ufak bir güncelleme yapılmış ancak bana kalırsa o güce 330 frenleri de yetersiz :)
Neticede o kasanın maksimum konumlandırıldığı güç 321 hp.. 450-500 + hp'lerden bahsediyorsunuz...Araç anormal yürüyor 330 freni nasıl yetsin o güce ?
Neyse, sahibi düşünsün :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım