KAPALI BMW E60 2005 5.20i lpg alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
Merhabalar,

Araç almak istiyorum ve E60 kasa bmw cok hoşuma gidiyor fakat danıştığım kişiler bana hep çok sorun çıkarır altından kalkamazsın parana yazık olur diyorlar. Araba bir kere kustuğu zaman arkası gelir, parçaları çok pahalı gibi şeyler diyorlar. 2005 Model 5.20i lpgli bir tane buldum 240.000 de tüm bakımlarını zamanında yapmış aracına titiz binmiş. Sizce alınır mı? Önerileriniz nelerdir.
Teşekkür ederim.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Alınmaz hocam, genelde çoğu feleğin çemberinden geçmiş araçlardan oluşuyor tüplü e60'ların. Yedek Parça ve işçilikleri de ortalama aracın üstündedir. Bu tip araç alacaksanız yapacağı arızaları göz önüne alarak iyi bir meblağ da kenara ayırmanızı öneririm. Temiz kalanları var elbet ama onlara artık koleksiyonluk araç gözüyle bakıldığı için istenen fiyatlar komik olabiliyor.

alianil

Elit Apaçi
23 Mar 2019
158
158
885
29
Tekirdağ
Marka
Toyota
Hem yaşlı hemde kilometresi yüksek bir arabaya para yatırmak yerine onun fiyatında eminim 2010 Model ve üstü bir çok araç vardır onları almak daha mantıklı

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
E60'dan anlıyorsanız, gidip de görüşünü alacak samimi bir BMW ustanız varsa ve ufak tefek eksikleri tamamlayacak hazırda paranız varsa alınır.
Yoksa öyle "bakımları zamanında yapılmış", "titiz binilmiş" gibi hikayeler sizi de cebinizi de üzer.
Arkadaşım sadece m technic ve mavi renk diye 2007 520d aldı, sanırım 2 senede araç parası kadar para harcamıştır çıkan masraflarına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım