KAPALI Bmw e83 x3 devir saati titreme sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halityuruk

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
25
9
595
Merhaba arkadaslar bir sorunum var yardimci olabilirmisiniz simdiden tsk ederim
Aracim bmw x3 3.0d 218 beygir
Arac rolantideyken devir saati titreme yapiyor bunun sebebi ne olabilir
Aracta anormal olan baska birsey yok normal sekilde gersey calisiyor bu titreme ariza habercisimidir nedir cözemedim tskler

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Merhaba arkadaslar bir sorunum var yardimci olabilirmisiniz simdiden tsk ederim
Aracim bmw x3 3.0d 218 beygir
Arac rolantideyken devir saati titreme yapiyor bunun sebebi ne olabilir
Aracta anormal olan baska birsey yok normal sekilde gersey calisiyor bu titreme ariza habercisimidir nedir cözemedim tskler
Merhaba Halit Bey. Aracınızın bakımı yaklaştı mı ? Devir dalgalanması ateşleme sistemiyle alakalı bir sorundur, sensörlerden birisi de arızalanmış olabilir

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Bende de aynı sıkıntı var bendekinin sebebi motorun hava girişinde sızıntı olması. Motor çalışırken kaputu açınca ufaktan ıslık sesi gibi bir ses geliyor(benimki turbosuz), alt devirlerde titriyor ve çok yakıyor. Vakit bulunca yaptıracağım.

Halityuruk

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
25
9
595
merhaba arkadaslar arabayi servise braktim servisin bana bildirdigi altinci pistonun enjektörü fazla yakit püskürtüyormus o nedenle dalgalanma oluyormus yarin araci teslim alacan ilgilendiginiz icin tsk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım