BMW F30 320.İED Alınır mı?

Konago

Ahmet
Taklacı Güvercin
21 May 2021
19
11
295
Turkiye
70-80 bin km altı temiz BMW alınır mı? Araştırırken bütün bakımlarının yetkili serviste yapılıp yapılmadığına takılmam gerekir mi? Aldıktan sonra her ihtimale karşı bobin,buji vs kesinlikle değişmek lazım mıdır? Son olarak milyon tane kronik sorundan bahsediliyor su eksiltme,tahrik vs vs. Özellikle şunlara dikkat et dediğiniz neler vardır?

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
375
763
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Çok fazla apaçilerin eline düşmemiş, yayları press yapılmamış çin malı tampon ve egsoz uçları ile donatılmamış orjinal bir araç bulunursa alınabilir tabii ki. Ancak bence fiyatları gereksiz şişirilmiş durumda.

Konago

Ahmet
Taklacı Güvercin
21 May 2021
19
11
295
Turkiye
Çok fazla apaçilerin eline düşmemiş, yayları press yapılmamış çin malı tampon ve egsoz uçları ile donatılmamış orjinal bir araç bulunursa alınabilir tabii ki. Ancak bence fiyatları gereksiz şişirilmiş durumda.
Fiyat konusunda haklısınız. Maalesef ülkede ki her otomobil şuan bu durumda. Başka bir alternatifide bakınca pek gözükmüyor karşısında. Şimdi o paraya sıfır passat ta var ama 1.5 tsi'a bineceksem gidip leon fr'da felan binerim diye düşünüyorum. Araba genişliği ile alakalı pek bir sıkıntım yok. Önden çeker olma konusu felan da var tabi

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
896
1
1,710
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Benim bildiğim sık sık turbo tarafındaki oringleri eskitiyor ve bunun sonucu olarak yağ kaçırıyor. Ek olarak sıcak çalışmayı seven bir motor olarak biliyorum. Onun yerine imkan varsa n47 tercih edebilirsiniz. Büyük masrafı kullanıma göre 150 200 binde bir zincir değişimi olur.

Konago

Ahmet
Taklacı Güvercin
21 May 2021
19
11
295
Turkiye
Yeni 3 serisi baya pahalı şuan. 318i alıp soft bir yazılım attırıp kullanmak mantıklı olur mu? Aynı değerlere geliyor 320i ed ile ve daha sorunsuz bir motor daha düşük km daha yeni bir araba

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım