KAPALI BMW Premium Selection Nasıldır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
Selam panpalar;
Bmw Premium Selection onaylı 24 ay garantili 2. el araç satıyor biliyorsunuz.
Nedir ne değildir? Memnun olan, olmayan? Bilgisi olan, olmayan var mı aramızda?

EDIT: Anket eklendi.

Son düzenleme:

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Expertiz yaptın..en azından içiniz rahat olur, daha sonra aracı elden çıkarırken de bir belgeniz olur cepte... ekspertizİnde sıkıntı çıkmaz ise alınır tabi.. veya Bmw çok sıkı bir garnati veriyor ve değişme, boya ve kaza durumu hakkında detaylı bir rapor sağlıyorsa, ekspertize gerek olmayabilir tabiki

Ama bence de V40 alınır ...

Not :) son kısmını mizahen yazdım..

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bildigin ikinci el araba, cok anlam yuklemeye gerek yok
Soyle bir avantaji var ; Premium Selection'lari max 5 yil ve 120.000 km araliginda seciyorlar..24 ay da garanti veriyorlar ki o bakimdan mantikli..Hatta su anda sifir faizli kredi ile birlikte alinabiliyor

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
şunun motoru t3 olmasa borca gircem ama benzinli gelmiyor bana :D
Hocam bu t3 ler yakıyor ama volvo bana t3 lerin bakım aralığının 30 bin km de bir olduğunu söylemişti.(yani iyice araştırmak lazım doğru mu değil mi diye çünkü bi garip geldi bana) Bildiğiniz gibi bende d2 var. Yani hesaplayınca aslında performans geliyor kasa makyajlı çok yaksa ne olacak ki biri 1 bakıma girene kadar diğeri 3 bakıma giriyor. Volvonun bakımları da 800-1100 civarı oldu değişti benimkinde. Yani söylediklerine göre 30k kmde birine hadi 1000 tl harcayın diğerine 2400 tl harcıyorsunuz. Aradaki farkı kafalamıyor mu? Performans ve makyaj da var.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam bu t3 ler yakıyor ama volvo bana t3 lerin bakım aralığının 30 bin km de bir olduğunu söylemişti.(yani iyice araştırmak lazım doğru mu değil mi diye çünkü bi garip geldi bana) Bildiğiniz gibi bende d2 var. Yani hesaplayınca aslında performans geliyor kasa makyajlı çok yaksa ne olacak ki biri 1 bakıma girene kadar diğeri 3 bakıma giriyor. Volvonun bakımları da 800-1100 civarı oldu değişti benimkinde. Yani söylediklerine göre 30k kmde birine hadi 1000 tl harcayın diğerine 2400 tl harcıyorsunuz. Aradaki farkı kafalamıyor mu? Performans ve makyaj da var.

30bin km mevzusu doğru, çok fazla kişiden duydum bunu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım