BMW V8 Saf Atmosferik Egzoz Sesi / e70 x5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba herkese ,

İnceleme Videolarımının yanında , özel araçlara bu tarz video çekmeyi düşünüyorum saf ses olan.

Sizce nasıl olmuş ?

Sadece Konsepti merak ediyorum ila bu araç sesinden yola çıkmayın

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
biraz fazla uzun gibi böyle bi video için ancak yol o kadar güzel ki izletti kendini :) ses için nötr durumdayım ne iyi ne kötü diyorum

ardaserin

Profesör
19 Eyl 2016
246
669
1,835
29
İstanbul
Sesi hep egzosun yanından mı aldın bilmiyorum fakat, ben sesi pek beğenmedim.

Düşünce, yol ve çekimler çok başarılı

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Sesi hep egzosun yanından mı aldın bilmiyorum fakat, ben sesi pek beğenmedim.

Düşünce, yol ve çekimler çok başarılı

Teşekkür ederim, evet egzoz sesi ne yazıkı ilk defa böye profesyonel kayıt etmek istedim , kıstılı vaktimiz olduğu icin araç sahibi ile ne yazıkı sadece bir kere çektik egzozu bu yüzden ayarlayamadım pek , yakın mı tutim uzak mı tutim mikrofonu , fazla yakın olduğu icin sanırım ses böyle oldu

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Böyle virajlı yolarda 1 2 dakikalık içten dıştan cart curt çekilmiş şekilde çok hoş olur. Ses hep aynı olmasın diyosan, görüntü aracın içindeyken ses aracın içinden duyulacak şekilde gelsin.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba herkese ,

İnceleme Videolarımının yanında , özel araçlara bu tarz video çekmeyi düşünüyorum saf ses olan.

Sizce nasıl olmuş ?

Sadece Konsepti merak ediyorum ila bu araç sesinden yola çıkmayın

Oha bu harika olmuş, Araba içinde oturup konuşan tipleri dinlemektense böyle saf araba görüntüleri, heleki bu çekim kalitesinde harika olmuş.

Maximilian

Asfalt Kurutucu
15 Eki 2016
18
6
595
Çekim kalitesinde bir problem yok adeta level atlamışsınız fakat egzozdan gelen çok sanki biraz fazla baskın olmuş onu bir ayarlarsak tadından yenmez. Başarılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım