BMW1SeriesTurkey Instagram'da açıldı. Fotoğraflarınızı Bekliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atahanerer

Profesör
Destekçi
7 Kas 2016
61
76
1,010
25
Herkese Merhabalar,

Instagram üzerinde Bmw1SeriesTurkey adlı bir sayfa açtım. 1 Serisi sahibi olan arkadaşlarımız var ise fotoğraflarınızı ve herkesin desteğini bekliyorum. Önerileriniz var ise şunu yap bence diye belirtmenizi isterim. Şimdiden teşekkürler :)

atahanerer

Profesör
Destekçi
7 Kas 2016
61
76
1,010
25
Kalabalıkta yanlama ve makas videoları olmazsa seviniriz.
Çakal sayfası çok zaten, arabacıya hitap eden sayfa lazım.
Kolay gelsin. 1' im yok. :D
Canın sağ olsun bize yeter. Kalabalık bir trafik içinde yapılan bu şekilde hareketleri kesinlikle bende desteklemiyorum, emin olun buna dikkat edeceğim, amacım kaliteli bir kitle yaratmak. Bir kez daha hatırlattığın için teşekkür ederim :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
Bimmertips şeklinde bilgiler olsa güzel olur makyajli makyajsiz arasi farklar kronik sorunlar tarihcesi vs. abartmadan yapilan modifiyeler yer alabilir. Türkiyedeki 1M Coupe gibi özel araclar da olursa cok guzel olur

atahanerer

Profesör
Destekçi
7 Kas 2016
61
76
1,010
25
Bimmertips şeklinde bilgiler olsa güzel olur makyajli makyajsiz arasi farklar kronik sorunlar tarihcesi vs. abartmadan yapilan modifiyeler yer alabilir. Türkiyedeki 1M Coupe gibi özel araclar da olursa cok guzel olur
Çeşitli haberler yayınlamayı planlıyordum fakat Bimmertips olayı hoşuma gitti, çok mantıklı. 1M Coupe'nin yeri ayrı zaten... Teşekkür ederim tavsiyelerin için :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
Çeşitli haberler yayınlamayı planlıyordum fakat Bimmertips olayı hoşuma gitti, çok mantıklı. 1M Coupe'nin yeri ayrı zaten... Teşekkür ederim tavsiyelerin için :)
Rica ederim. BMW'yi çok severim ama ülkemizde hak ettiği değeri bırakın görmeyi arabalara yapılan muameleleri görünce benim içim cız ediyor. Stock BMW görünce filan inanilmaz mutlu oluyorum. O açıdan BMW'yı BMW yapan detaylardan 50:50 agirlik dagilimindan , dengesinden filan veriler esliginde de bahsederseniz cok mutlu olurum

atahanerer

Profesör
Destekçi
7 Kas 2016
61
76
1,010
25
Rica ederim. BMW'yi çok severim ama ülkemizde hak ettiği değeri bırakın görmeyi arabalara yapılan muameleleri görünce benim içim cız ediyor. Stock BMW görünce filan inanilmaz mutlu oluyorum. O açıdan BMW'yı BMW yapan detaylardan 50:50 agirlik dagilimindan , dengesinden filan veriler esliginde de bahsederseniz cok mutlu olurum
İnan aynı duyguları paylaşıyoruz. Mesaj alındı ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım