Boyu küçük ama artık işlevi büyük :)

omuraycil

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2018
56
79
560
Tepe lambalarımızı aktif hale getirip uzunlara bagladık artık sellektörlerimiz boyumuzdan büyük birde havalı korna ve açık hava filtresi ile boyumuzdan büyük işlere kalkışmaya hazırız :)

NDQPok.jpg

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Eline sağlık bunları araziye çıkanlar da taktırıyor sık sık ormanlık araziye çıkıp piknik kamp yapıyorsan işine yarar, ben beğendim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Suzuki arazi aracinin ustune birisi bundan yapmis. Ama arazide kullanmak yerine daha cok sehir icinde kullaniyor bizim burada. Gecen tam arkamdan gelirken bununla selektor yapti da futbol sahasi aydinlanir gibi oldu.. Bir kac saniye gozum kor oldu. O selektor yuzunden inat edip yol vermedim :D Arabalara selektor yapmak icin kullanilmadigi surece problem olmaz sanirim.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Suzuki arazi aracinin ustune birisi bundan yapmis. Ama arazide kullanmak yerine daha cok sehir icinde kullaniyor bizim burada. Gecen tam arkamdan gelirken bununla selektor yapti da futbol sahasi aydinlanir gibi oldu.. Bir kac saniye gozum kor oldu. O selektor yuzunden inat edip yol vermedim :D Arabalara selektor yapmak icin kullanilmadigi surece problem olmaz sanirim.
az yapmışsın hocam,park edene kadar takip edeydin,sahibi gidince de patlataydın lambaları ozaman baya bi aydınlanırdı kendisi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
az yapmışsın hocam,park edene kadar takip edeydin,sahibi gidince de patlataydın lambaları ozaman baya bi aydınlanırdı kendisi
1 kere yapsaydı problem etmezdim ama 2-3 defa peş peşe çakınca gözlerim karardı. İç dikiz aynasında karartma var da yanlarda yok tabii. Tüm ışık gözlerime yansıdı. Uzun müddet yol vermedim sonra sağladı beni zaten. Manyakla manyak olmak istemedim. Muhtemelen laftan sözden anlamayan, konuşsan da bir şeyi çözemeyeceğin bir tiptir.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
1 kere yapsaydı problem etmezdim ama 2-3 defa peş peşe çakınca gözlerim karardı. İç dikiz aynasında karartma var da yanlarda yok tabii. Tüm ışık gözlerime yansıdı. Uzun müddet yol vermedim sonra sağladı beni zaten. Manyakla manyak olmak istemedim. Muhtemelen laftan sözden anlamayan, konuşsan da bir şeyi çözemeyeceğin bir tiptir.
Tipleme konusunda %100 haklısınız,ama akıllanacak hocam ya seve seve yada ... Başka çare yok, sinir oluyorum böyle yapanlara

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Geçici körlük yapar bu, çok sakat, şehir içinde kullanılırsa direk kazaya davetiye..
Gece farları kapatıp sadece sislerle gezenler neyse bu da o..Millet olarak bir ayarımız yok :D

Son düzenleme:

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault

Zonguldak'da Suzuki Vitara'ların üzerine bu lambaları yapmayanı dövüyorlar galiba. :D

Tepe lambalarımızı aktif hale getirip uzunlara bagladık artık sellektörlerimiz boyumuzdan büyük birde havalı korna ve açık hava filtresi ile boyumuzdan büyük işlere kalkışmaya hazırız :)

NDQPok.jpg

Şahsen gayet hoş bir modifikasyon olmuş. Köy yollarında kullanmak çok keyifli oluyor. Biz daha çok sahile girdiğimizde denize doğru açıyoruz. O bile keyifli. :)

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Zonguldak'da Suzuki Vitara'ların üzerine bu lambaları yapmayanı dövüyorlar galiba. :D
Hemen hemen hepsinin üzerinde görüyorum. Ama bir tanesi var ki bildiğin apaçi. Eli alışkanlık yapan bi xenon farlı araç kullanıcıları gerekli gereksiz sürekli selektör yapar ya işte bu da öyle her arkasına yaklaştığı kişiye yapıyor. Yol vermeyene daha çok yapıyor. Bir gün biri indirip dövecek ama ne zaman bilmiyorum :D

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Hemen hemen hepsinin üzerinde görüyorum. Ama bir tanesi var ki bildiğin apaçi. Eli alışkanlık yapan bi xenon farlı araç kullanıcıları gerekli gereksiz sürekli selektör yapar ya işte bu da öyle her arkasına yaklaştığı kişiye yapıyor. Yol vermeyene daha çok yapıyor. Bir gün biri indirip dövecek ama ne zaman bilmiyorum :D

O bir tanesi bana sık sık denk geliyordu. Bazen "Acaba arabayı tanıdığı için mi selam veriyor?" diyorum, lakin alakası bile yok. Dediğin gibi bir gün birisi sinir krizi geçirip aracından indirecek. Umudum bu yönde hocam. Biz daha fazla sinirlenmeden bir başkası halletsin.. :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım