KAPALI Bu araclar arasından hangisini önerirsiniz?

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
200
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Arkadaşlar 50 bin tl bütçem var, az yaksın çok kaçsın tarzı arac arıyorum.Hatchback veya kücük sedan tarzı otomobiller olabilir.Benim araların da kaldığım araçlar şunlar niyey Dacia Sandero beni o jeep imsi tarzıyla kendine çekiyor.

Dacia Sandero - Yakıtı çok ideal
Citroen C4 - Dış tasarımı çok hoşuma gitti
Opel Astra J - 1.3 dizel veya 1.4t benzinli veya 1.6 düz motorlu olabilir
Golf 5 veya 6 - 1.4 turbolu motor tsi
Renualt Megane 3

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Sandero yerine clio da bakabilirsiniz 2014 temiz dizel bile bulunuyor hatta 1.4 egea motoru için sorunlu diyorlar lakin ben önermeyi seviyorum 0km egea da eger bütçenize 10.000 ekleyebilirseniz var

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,288
16,193
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Yemin ederim bu forumu çok seviyorum ya.bilgi için teşekkür ederim bir vw sahibi olarak bugün yine utandım. Bir keresinde @DouglasAdams da highline poloda bunlar yok mu (yan hava yastığı hız sabitleyici)diye sorduğunda utanmıştım bugün 2 oldu .:).

Umutozdemir

Düz Yol Gazcısı
21 Tem 2018
21
20
145
Marka
Chevrolet
Arkadaşlar 50 bin tl bütçem var, az yaksın çok kaçsın tarzı arac arıyorum.Hatchback veya kücük sedan tarzı otomobiller olabilir.Benim araların da kaldığım araçlar şunlar niyey Dacia Sandero beni o jeep imsi tarzıyla kendine çekiyor.

Dacia Sandero - Yakıtı çok ideal
Citroen C4 - Dış tasarımı çok hoşuma gitti
Opel Astra J - 1.3 dizel veya 1.4t benzinli veya 1.6 düz motorlu olabilir
Golf 5 veya 6 - 1.4 turbolu motor tsi
Renualt Megane 3
Ben astra j tercih ederim. Dizel otomatik seçeneği yok fakat 1.3 cdti manuel ya da 1.6 otomatik alabilirsiniz.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,228
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Yemin ederim bu forumu çok seviyorum ya.bilgi için teşekkür ederim bir vw sahibi olarak bugün yine utandım. Bir keresinde @DouglasAdams da highline poloda bunlar yok mu (yan hava yastığı hız sabitleyici)diye sorduğunda utanmıştım bugün 2 oldu .:).
Evet ya bunlar var klimasızlar bir de:D Başın dik olsun.Sorun sende değil doğuşta :S

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,726
3
9,662
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,731
6,811
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
Dacia Sandero'yu tip olarak beğenmenize istinaden Fiat Sedici'yi de inceleyebilirsiniz. Araç hakkında bilgim yok yorumum sadece görsel yöndedir. :)

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Hocam benim ilk tercihim mazda 3 dü ancak babam parçası cok zor bulunuyo ve 2.eli sıkıntılı diyerek o konuyu kapattım lancerlar da cok hoşuma katıyor anca 2.el piyasası nasıldır misal ben bugüne kadar aldıgım arabalrını hepsini en geç 2 haftada elimden cıkardım parcası nasıl zor mu bulunur bunlar sıkıntı değilse düşünmeden atlarım o araca
Benim 2005 mazda 3, 2 günde satılmıştı. Hatta en çabuk sattığım aracımdı,
Mazda 3'e niyetlendiyseniz şehir efsanelerinden uzak olun ve aracı bilenlerine sorun bence

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,288
16,193
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Hocam benim ilk tercihim mazda 3 dü ancak babam parçası cok zor bulunuyo ve 2.eli sıkıntılı diyerek o konuyu kapattım lancerlar da cok hoşuma katıyor anca 2.el piyasası nasıldır misal ben bugüne kadar aldıgım arabalrını hepsini en geç 2 haftada elimden cıkardım parcası nasıl zor mu bulunur bunlar sıkıntı değilse düşünmeden atlarım o araca
11 tane arabam oldu en zor fiestayı en kolay alfa romeoyu sattım .chevrole aveo gibi bir aracımı da kolay satmıştım o işler biraz şans.manuel micra vardı geçen ay 1 haftada sattık.nasip işi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım