AÇIK Bu ses nedir

opelastraj

berat
Senkromeççi
9 Eki 2023
6
0
60
20
antalya
Marka
Opel
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum kusuruma bakmayın araçta bu şekilde bir ses var gaza basınca artmıyor hatta sanırım kesiliyor çekişinde yada yakmasında bi sorun yok yağ eksiltme falan da yapmıyor sorun ne olabilir sizce cevaplarsanız sevinirim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Acilen triger zincirine baktırın. Sebebi oysa çalıştığı her saniye risk. Triger zincirini bir koparırsa hiç yoktan masrafı 6 hanelere dayanır, kötü can yakar.

opelastraj

berat
Senkromeççi
9 Eki 2023
6
0
60
20
antalya
Marka
Opel
Cevabınız için sağolun haftaya randevu aldım bir ustaya video atmıştım oda triger olabilir demişti sizcede mi triger internette yatak sesi falan yazıyor biraz korktum ama o gaza basınca artıyor ve daha tok sanırım

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
yatak sesi konusunda ayırt edecek kadar tecrübem yok. Ama triger sesine hakimim. Bana öyle geliyor.
Triger sesiyse de değilse de bu motoru çalıştırmamanız gerekiyor. Randevuyu haftaya aldıysanız bu arabada bir hafta boyunca marş basmayın.

opelastraj

berat
Senkromeççi
9 Eki 2023
6
0
60
20
antalya
Marka
Opel
Merhaba çok teşekkür ederim size son bir soru soracağım @bt dedğinizden beri aracı kullanmıyorum ama önceden ses gelsede kullanıyordum kopmadığı sürece zincir motora büyük bir zarar vermez değil mi ses gelsede

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba çok teşekkür ederim size son bir soru soracağım @bt dedğinizden beri aracı kullanmıyorum ama önceden ses gelsede kullanıyordum kopmadığı sürece zincir motora büyük bir zarar vermez değil mi ses gelsede
Tam olarak koptuğu salisede motoru tamamen durdurabilecekseniz sıkıntı yok.

mete25

Panpa
4 Mar 2019
521
1,281
2,520
Ankara
Marka
BMW
Zincir zamanla esnediğinden dolayı ses yapıyordur. Bu da subap zamanlamasında kaymalara sebep olup vuruntulu çalışma meydana getirebilir. Bunun dışında şimdiye kadar zincir sesiyle beraber kullandığınız için endişe edeceğiniz bir şey yok canınızı sıkmayın.

opelastraj

berat
Senkromeççi
9 Eki 2023
6
0
60
20
antalya
Marka
Opel
Merhaba zincirim değişti fakat sorunlar bitmiyor :((( şimdide bu şekilde bir ses gelmeye başladı fikirlerinize çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
455
1,064
2,695
Ankara
Marka
BMW
Ses tam anlaşılmıyor, özellikle ikinci videodan gerçekten bir çıkarım yapmak zor, ancak rolantideki tık tık tık sesi itici sesine benziyor, ilk videonuzu da dinledim aynı kanıdayım. Tabi ki nu bir ihtimal aracın yanından dinlemek gerek.

opelastraj

berat
Senkromeççi
9 Eki 2023
6
0
60
20
antalya
Marka
Opel
Teşekkür ederim yağ seviyesi yağ çubuğunun tam ortasında filtre değişti daha yeni 100 km anca olmuştur 5 litre konmuştu biraz eklememe gerek varmı bilenker cevaplarsa çok sevinirim bu arabayı maddi durumu zorlayarak aldım sıkıbtı çıkarıncs insan üzülüyor sağolun şimdiden

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım