Bu sürtme nasıl geçer?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Selam arkadaşlar,

Bugün talihsiz bir sürtme olayı yaşadım. Aşağıda gördüğünüz izler gider mi? Nasıl?

V3RbYR.png

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
45
İstanbul
Füme mi siyah mı? Siyah ise pasta dan sonra Sonax ın siyah renkte cilası var beyaz çiziklerin çoğunu 4-5 ay giderir

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Füme mi siyah mı? Siyah ise pasta dan sonra Sonax ın siyah renkte cilası var beyaz çiziklerin çoğunu 4-5 ay giderir
Siyah hocam. Açıkçası daha önce kendim hiç pasta veya cila yapmadım. Bugün tam ürünleri alıyordum ki dedim dur bir de bez lazım olur filan öğrenci olduğumdan maliyeti göze almadım. Bakınıyorum şu anlık, tabii bir de babama açıklama kısmı var :d

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Siyah hocam. Açıkçası daha önce kendim hiç pasta veya cila yapmadım. Bugün tam ürünleri alıyordum ki dedim dur bir de bez lazım olur filan öğrenci olduğumdan maliyeti göze almadım. Bakınıyorum şu anlık, tabii bir de babama açıklama kısmı var :d
Ya 50 liralık malzeme alican kenarda durucak. Ya da bi yere yaptirican 50 lira vercen. Aynı konudan ben de muzdaripim öğrenci olduğumdan temizlik malzemesi alamıyorum araba için. Mikrofiber bez cart curt 50 60 lirayı bulur diye düşünüyorum gene. 60 liralik mazot alıp gazlamak daha ilgi çekici

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Ya 50 liralık malzeme alican kenarda durucak. Ya da bi yere yaptirican 50 lira vercen. Aynı konudan ben de muzdaripim öğrenci olduğumdan temizlik malzemesi alamıyorum araba için. Mikrofiber bez cart curt 50 60 lirayı bulur diye düşünüyorum gene. 60 liralik mazot alıp gazlamak daha ilgi çekici
Ben yüklediğim benzinle kaç kere gidip gelebilirim hesabı yapmaktan matematik dersinden kalmaktan kurtuldum :d

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Ben yüklediğim benzinle kaç kere gidip gelebilirim hesabı yapmaktan matematik dersinden kalmaktan kurtuldum :d
Arabayı babamdan dayimdan dedemden alırım. Km ye bakarım. Benzin göstergesine bakarım. Gezer tozarim yaptığım km ye bakarım. Benzin göstergesi nerelere inmiş ona bakarım. Mazot veya LPG var zaten bizde alırım yakitimi. Bırakırken de her zaman vay bacağına tüküreyim o kadar yakıt aldık gene de aldığımızdaki yerinde değil derim. Bu böyledir. Fix

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Anladığım kadarıyla başka bir araca sürtmüşsünüz ve o aracın boyası sizin tamponunuza geçmiş, sanayiye bir oto boyacıya gidin abi şunu tinerle silsek olur mu deyip 5-10 tl bişey verin. İstemez ama siz yine de verin

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Anladığım kadarıyla başka bir araca sürtmüşsünüz ve o aracın boyası sizin tamponunuza geçmiş, sanayiye bir oto boyacıya gidin abi şunu tinerle silsek olur mu deyip 5-10 tl bişey verin. İstemez ama siz yine de verin
Ben kendim yapabilir miyim hocam o işlemi?

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Çoğu yıkamacı da bile pasta var yaklaş aç lafı hallederler
bugün yaptırdım hocam. otoparka girince sağ ön farın da yanmadığını farkedince gittim sanayiye, adam pastayla halledebildiği kadar halletti, far için de ampul aldı, taktı. fiyat 30 lira dedi. sence iyi bir fiyat mı?

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
45
İstanbul
öğrenci mantığına göre düşünürsek woper hamburger menü kadar ödemişsin bir öğünü atlattığını düşün yani kısaca birşey değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım