Burası forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Foruma girdim ve herkes gibi kendi fikirlerimi paylaştım...Engel yedim..Ama adıma hem açık hem de özelden hakaret eden kişiler hala forumda....Yönetici ya da editör arkadaşların vw dışındaki her marka hakkında her istediklerini söylerken, konular açarken, kimsenin engellenmediğini ve daha da kötüsü meselenin saçma sapan noktalara getirdiklerini gördüm.. Kitleniz genel olarak her yere gitmeye müsait ergenlerden oluşuyor..Hepsi kardeşimiz canımız ciğerimiz ama AYRIMCILIĞA VE OTOMOBİL IRKÇILIĞINA dur diyecek birileri mutlaka bu satırları okuyacak birileri vardır diye umuyorum...İyi bir grupsunuz ama adam ayırmayın her marka ve modele dürüst ve seviyeli olun..Tabi önce farklı düşünen insanlara...O zaman ayakta alkışlanırsınız...Eminim bu fikrimi paylaştım diye yine engel yiyeceğim ama hakaret etmiyorum, kimseyi aşağılamıyorum, hiç bir marka ile dalga geçmiyorum, kimsenin arabasını küçümsemiyorum..Neden engellendiğimi bir daha açıktan yazarsanız daha iyi olur :) herkese iyi forumlar...

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ceza yediğiniz konuda tartışmaya girdiğiniz üye de sizinle aynı cezayı yedi. Forumumuzda önceliğimiz adalet.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bazı üyeler banlandığı zaman mail yoluyla da bizimle iletişime geçiyor, yanıt veriyoruz. Öyle yapabilirdiniz. Detaylıca açıklardık.

Çünkü banlandığınız zaman sizinle aynı hatayı yapan kişiye ne olduğunu bilmiyorsunuz.

Bence cevabı aldığınız için konunun daha tartışılacak bir yönü yok, hoşgeldiniz tekrardan.

Çöpe alıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım