KAPALI c180 Amg mi exclusive mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

subaruwrx

Profesör
26 Kas 2016
59
56
1,010
merakimdan soruyorum hangisi mantikli ve iyi kotu yonleriyle hem ikisi arasinda kalanlara yardimci olur.

subaruwrx

Profesör
26 Kas 2016
59
56
1,010
onasil olluyor bej koltuk acik trim amg alarak mi? birkac ilanda gormustum fazla bilgim yok ama filo araclari genelde amg yada ben mi yanlis biliyorum bilmiyorum :rolleyes:

Son düzenleme:

msami7

Asfalt Kurutucu
3 Ocak 2017
28
12
595
Yeni gördüm ne yaptınız? Ben amgden nefret ettim taş gibi konforsuz bir araç. Fascination ve exclusive çok konforlu diyorlar doğru mu? Aldıysanız yorumunuzu beklerim. Ben amg yerine kesinlikle exclusive tercih ederim. 10 numara kasası var. Çok havalı.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,248
45,846
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
136 hp'lik 1.6 dizel motoru amg donanım ile almanın hiç bir mantıklı yanı yok bana kalırsa, keza 156 hp'lik benzinli motoru da öyle. Sağlam kaçan, güzel performans veren bir araç olur spor süspansiyonlu bir amg düşünürüm ama 1.6 dizelin de benzinlisinin de sınırları belli. Ne gerek var ahım şahım gitmeyen aracı sertleştirip konforsuz hale getirmeye. O sebeple exclusive tercih ederdim sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım