Camlı Panelvan sınıfının lideri sizce kim?

Tercihiniz hangisinden yana?

• Renault Kangoo

• Fiat Doblo

• Volkswagen Caddy

• Ford Tourneo Connect

• Peugeot Partner Tepee

• Citroen Berlingo

• Opel Combo

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
İşte kıyaslarken onu da düşünmek lazım mesela ford transit panaromik can tavan var şimdi doğal olarak fiyat yükselecek :D
O zaman caddyede arka otomatik cam taktirma fiyati ekleyelim bagimsiz suspansiyon fiyati ekleyelim :D 1.6 premio plus 105 bg en donanimli versiyon metalik renk dahil cuma günu 68.400 tl ye kredili alındı. Zaten piyasaya bakacak olursakta lider belli.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
O zaman caddyede arka otomatik cam taktirma fiyati ekleyelim bagimsiz suspansiyon fiyati ekleyelim :D 1.6 premio plus 105 bg en donanimli versiyon metalik renk dahil cuma günu 68.400 tl ye kredili alındı. Zaten piyasaya bakacak olursakta lider belli.
Piyasaya bakarsak doblo önde ama ben dün connect biraz baktım cidden binek gibi olmuş :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aynen öyle lider Caddy fazla söze gerek yok :).

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Bu lideri kim seçiyor Allah rızası için söyleyin.. En az yakan değil en donanımlısı değil en ucuzu değil.. Siz lider olduğuna inanmaya devam edin.. Firmaları çıkarsak filoları şirketleri, vag kaç satıyor ki :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bu lideri kim seçiyor Allah rızası için söyleyin.. En az yakan değil en donanımlısı değil en ucuzu değil.. Siz lider olduğuna inanmaya devam edin.. Firmaları çıkarsak filoları şirketleri, vag kaç satıyor ki :D
ahahahahahahahahaahahahahahahahaahahhahhahahahahhahahah satışlarının sadece %30'nun filo olduğu bir markaya bunu demek ne yazıkki çok büyük hata...

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Çinliler iyice bozdu.
26810_378714743314_6439042_n.jpg

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Hiç bir panelvanı beğenmiyorum, günlük kullanım için almayı düşünmem. Ford Tourneo Courier(? böyle yazılıyordu sanırım, connect değil daha ufak olan) fena durmuyor ama fazla yüksek -bir panelvanın olması gerektiği gibi-. İlla panelvan almam gerekse satarken sorun yaşamamak için Doblo veya Caddy alırdım. Onun dışında en dolusuda panelvan işte, ticari araç neticede.

@bedirhan. Chery taxim. 10 yıl önceydi sanırım getirip sattılar ama geçen süreçte 3-5 defa anca görmüşümdür. Son gördüğüm baya dökülmüştü. Combo'nun, Caddy'nin falan ilk kasasına benziyor. Onlarda böyle tuhaftı Corsa'nın Polo'nun arkasına kasa eklenmiş gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım