KAPALI Captur vs 308

myasinkavak

Profesör
9 Eyl 2016
55
61
1,010
31
İSTANBUL
Marka
Renault
Arkadaslar merhaba 75.000 TL ye kadar butcem var iki arac arasinda kaldim.
- Peugeot 308 1.2 130 hp otomatik active
- Renault Captur 1.2 tce otomatik icon

308 2015 model, captur ise 2013 model bulunabiliyor.
Çekirdek ailemin tek araci olacak daha çok esim kullanacak.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,011
7
51,331
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ailesinde Clio sahibi olarak hiç katılmıyorum, pek çok şeyi aynı. Biz alırken aynı motor+şanzıman arasında aşırı fiyat farkı da yoktu. Şimdi bizimkiler çok dövünüyor keşke Captur alsaydık diye. Babam pickup çok yakıyor diye köy yolunda bile Clio kullanıyor o kadar söyleyeyim, çuvalla soğan patates falan taşıyor :D

Ancak dizel+otomatik Captur 165 bin tl diyor ki çüş diyorum. Ancak avantajlı bir fiyat listesi var ayrıca, bu araçlar neymiş merak ettim açıkcası. Modeline göre 50-60.000 aşağıya satıyorlar. :eek: Ekli dosyayı görüntüle 15763
abi yapma gözünü seveyim o leğen plastiğinden üzeri keskin çapaklı torpido çekmecesi filan... anam anam...

myasinkavak

Profesör
9 Eyl 2016
55
61
1,010
31
İSTANBUL
Marka
Renault
Bi araç icin konustuk 308 allure araçta dolu hasari var sahibi yaptirmamis fiyatida gorece uygun, hasar kaydi gozukmuyor. C.tesi gidip bakacagiz arabaya.
Ne dersiniz dolu hasari ile alınabilir mi?
Cok fazla satmak egiliminde değilim ekonomik problem yaşamazsam. Yani binecek adam için bence cok problem değil ama nasil bakilir piyasada sizden de fikir almak istedim.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bi araç icin konustuk 308 allure araçta dolu hasari var sahibi yaptirmamis fiyatida gorece uygun, hasar kaydi gozukmuyor. C.tesi gidip bakacagiz arabaya.
Cok fazla satmak egiliminde değilim ekonomik problem yaşamazsam. Yani binecek adam için bence cok problem değil ama nasil bakilir piyasada sizden de fikir almak istedim.
Dolu hasari cektirilirse bir sakincasi yok

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,783
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aracın başka sıkıntısı yoksa, yani temizse öncelikle dolu hasarını tamir eden bir yere gidilip maliyeti, işin oluru, kalıcı bir göçük yahut boya sorunu olup olmayacağı gibi detaylar öğrenilir. Bunlarda sorun yoksa dolu hasarı tamir bedeli kadar fiyat indirimi talep edersiniz ve alırsınız. Satarken ne olur bilemeyiz. Bizim millet tampondan bile işgilleniyor fakat aklı başında, otomobil bilen kişiler dolu hasarının sorun olmayacağını bilir.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Siz ve aslında aklı başında pek çok kişi dert etmecektir. Ama siz aracı satarken %100 bunu söyleyip fiyat kırmaya çalışacaklar :D

Eto3401

Elit Apaçi
13 Nis 2018
94
187
760
Marka
Volkswagen
Sütunlarda ciddi hasar yoksa alınır.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Arkadaslar merhaba 75.000 TL ye kadar butcem var iki arac arasinda kaldim.
- Peugeot 308 1.2 130 hp otomatik active
- Renault Captur 1.2 tce otomatik icon

308 2015 model, captur ise 2013 model bulunabiliyor.
Çekirdek ailemin tek araci olacak daha çok esim kullanacak.

bence 308, eat6 tam otomatik tork konvertörlü güzel bir şanzıman,sorun çıkarmaz
edc ise yarı otomatik olduğu için ısınma ,titreme gibi problemler oluşturabilir,

308 de tek ve büyük sorun direksiyonun 3008 ve 5008 deki gibi altıgen değil,üst kısmı tam yuvarlak olduğundan kadranları görmek biraz çaba istiyor.

benim tavsiyem 308

myasinkavak

Profesör
9 Eyl 2016
55
61
1,010
31
İSTANBUL
Marka
Renault
Arkadaşlar tekrar merhaba,
gönlümüze göre bir 308 bulamadık maalesef, bir tanesine baktık çok yıpranmıştı. Dün itibariyle linkteki aracın kaporasını verdik. Fakat içime sinmeyen bir durum var. Ekspertiz raporunda motor yağ sızdırmazlığına "orta" demiş açıklamasında motor üst ve alt kısımlarında terleme var demiş. Ustama telefonda sordum çok önemli değil yağ kaçırmaya dönmez dedi ama emin olamadım.
Sizin tecrübeleriniz varmı çok önemli midir ?
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-captur-1.2-tce-icon-otomatik-619047097/detay

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım