KAPALI Çay lekesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Arka koltuguma çay döküldü. Nasil temizlenmeli. Dun dokuldu şimdi biri koltuga eşemiş gibi leke yapmiş. Nasil mudehale edeyim..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba
Arka koltuguma çay döküldü. Nasil temizlenmeli. Dun dokuldu şimdi biri koltuga eşemiş gibi leke yapmiş. Nasil mudehale edeyim..
Şekersiz çaysa benzin istasyonlarının marketlerinde satılan Carpex'in veya benzer kalitede markaların köpük yapıdaki koltuk & kumaş döşeme temizleyicileri iş görür hocam. Eğer çay şekerliyse, valla onu annelere sormak gerek. Ben de bilemiyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Merhaba
valla bizim evde kosla oxi action var her türkü lekeyi gidiyomuş annem onu kullanıyor.

Şekersiz çaysa benzin istasyonlarının marketlerinde satılan Carpex'in veya benzer kalitede markaların köpük yapıdaki koltuk & kumaş döşeme temizleyicileri iş görür hocam. Eğer çay şekerliyse, valla onu annelere sormak gerek. Ben de bilemiyorum.
senin arabaya dökülse ortalık karışabilir gibime geliyor :D direk içirmezsin gerçi :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bizim arabanın arka koltuğuna baklava şiresi döküldü, az da değil yani bir tepsi baklavanın bayağı şiresi, babam temizledi de, yanılmıyorsam kosla döktü beze bayağı sürdü ve geçti. Üzerine de kuruyana kadar havlu örttü :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
valla bizim evde kosla oxi action var her türkü lekeyi gidiyomuş annem onu kullanıyor.

senin arabaya dökülse ortalık karışabilir gibime geliyor :D direk içirmezsin gerçi :D
Dediğin gibi kökten çözüm, arabaya hiç sokmuyorum öyle şeyler. :)

Edit: Kosla OxiAction mantıklı duruyor. @kenblock detailing'ci miydin kardeş sen? Bir baksana.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,290
1
9,443
4,970
kocaeli
Dediğin gibi kökten çözüm, arabaya hiç sokmuyorum öyle şeyler. :)

Edit: Kosla OxiAction mantıklı duruyor. @kenblock detailing'ci miydin kardeş sen? Bir baksana.
Ya Detailing ciyim dedimde burada benden çok daha bilgili ler vardır :)

Kosla olabilir , herhangi bir markanın Genel temizlik ürünude olur . Koltukların zarar görecek bir yapısı yoksa bimdeki Aspirindr olabilir

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bu arada bizim arabanın koltukları şöyle, ona rağmen babam leke bırakmadan temizledi :)
7qmP2a.jpg

beytuhan

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
44
28
595
Kosla , Carpex gibi temizliyicilerin lekeleri çıkarmada değilde daha çok koltukları genel temizlemede etkili, yaptığınız taktirde lekenin kısmen çıksa bile ilerde kusarak yine aynı görüntüyü bırakacağını düşünüyorum kesin çözüm bencede halı yıkama makinesiyle temizletmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım