Chevrolet Cruze'um Hafif Modifiyeli

phenomenal

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
16
10
595
Geçenlerde bu arabanın bi' kaza fotoğrafına denk geldim de şaşırdım. Arkadan bi' Alfa çarpmıştı. Alfa haşat Cruze sapasağlam. Cidden böyle mi bu araba ya? (Belki de ön kısmın bilerek daha kırılgan yapılmasıyla alakalıdır.)

Aracı da beğendim, özellikle egzosu.
evet bende gördüm öyle çok fotograf en basıtı benım başıma geldi eski kasa leon a geri geri gelirken çarptım sol far tarafına 15 km hızla falan leonun ön tampon düştü farı kırıldı benim tamponda sadece yakına girince gözüken 2-3 ince cizik vardı sadece

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
araba stok haliyle zaten palamut gibi bir araba.. bu jant ve ince yanak lastikle nasıldır merak ediyorum.. konfor sıfırın altında

phenomenal

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
16
10
595
araba stok haliyle zaten palamut gibi bir araba.. bu jant ve ince yanak lastikle nasıldır merak ediyorum.. konfor sıfırın altında
bazi şeyleri istiyorsan bazı şeylerden vazgeçeçeksin normal 35k 40k lık arabada maybach konforu mu bekliyorsun kardeşim :)
normal halinide kullandım 1.5 sene bu halinde çok daha konforluydu ama öyle palamut falan gibi hissetirmedi hiç bana

Son düzenleme:

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
769
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Böyle modifiyeler çok hoşuma gidiyor. İnşallah arabamı alınca ben de sizlerden bu konuda yardım usta tavsiyesi falan istiycem :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
O zaman en iyi sen bilirsin sana gore eksi yonu nedir bu arabanin

Tapatalk kullanarak Allahın izniyle mesaj yolladı...
Az gidiyor.
İçi genelde sert plastik ama sağlam 65k oldu hala diri içi.
Trim sesi hala yok.
Konfor eh işte.
Donanımları tatmin eder.
İzolasyonu C segmenti standartlarındadır.
35-40k arasına alınabilecek mantıklı bir arabadır.Biz 0 ını 42 ye aldık.Memnunuz.Başka sorun varsa seve seve cevaplarım.

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Az gidiyor.
İçi genelde sert plastik ama sağlam 65k oldu hala diri içi.
Trim sesi hala yok.
Konfor eh işte.
Donanımları tatmin eder.
İzolasyonu C segmenti standartlarındadır.
35-40k arasına alınabilecek mantıklı bir arabadır.Biz 0 ını 42 ye aldık.Memnunuz.Başka sorun varsa seve seve cevaplarım.

Tesekkur ediyorum cevapladigin icin linea dan sonra bana konforu zaten muthis gelecektir[emoji4]peki lpg ye uyumu nasildir

phenomenal

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
16
10
595
Tesekkur ediyorum cevapladigin icin linea dan sonra bana konforu zaten muthis gelecektir[emoji4]peki lpg ye uyumu nasildir

bende benzinli kullaniyorum ama 5 sene oldu forumlarda takildigim icin yapman gereken iyi bir lpg iyi montaj yapan bi usta subaplari erimesin diye çelik subapla degistireceksin lpg ayarlari yerinde olacak birde yazılım attın mi üstüne ömür boyu binilecek bir araba

wtccruze

Senkromeççi
10 Haz 2018
3
3
95
Marka
Chevrolet
Geçenlerde bu arabanın bi' kaza fotoğrafına denk geldim de şaşırdım. Arkadan bi' Alfa çarpmıştı. Alfa haşat Cruze sapasağlam. Cidden böyle mi bu araba ya? (Belki de ön kısmın bilerek daha kırılgan yapılmasıyla alakalıdır.)

Aracı da beğendim, özellikle egzosu.

bana opel corsa çarpmıştı 80km hızla giderken sağ arkadan zor toparlayıp durmuştum az daha şarampole giriyordum, araçtan öyle bir ses gelmişti ki güm diye tamam demiştim gitti arabanın arka tarafı kapı felan kesin içeri girmiştir şase yamulmuştur dedim kendi kendime.Elim ayağım titreyerek indim araçtan, o an araca bakmak aklıma gelmedi telaşla bana çarpan kişinin yanına gittim bir şeyi var mı acaba iyi mi diye bakmak için ve giderken corsa'nın ön tarafının haşat olduğunu gördüm bildiğin pert olmuş araç.Dedim bu böyleyse benim araç kim bilir ne haldedir, gittim aracımın yanına geçtim sağ tarafa bir baktım ki iki tane ufak kılcal çizikten başka bir şey yok.Aracıma bindim ve yoluma devam ettim :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Zamanında bende cruze almıştım 2,0 dizel olanından. Haftasında yazılım yapmıştım. Lakin dizel bir araç olmasına rağmen benzinli f7r dan litre bazında fazla yaktığını görünce ayını doldurmadan satmıştım. Yakıt haricinde yol tutuşu vs mükemmel araçlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım