KAPALI Citroen c- elysee 1.6 hdi exclusive

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

funtroverted

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
122
157
1,235
32
Arkadaşlar merhaba.
Arac hakkında bilgi sahibi olan var mıdır?
Köy okulunda görev yapan bir öğretmenim ve yollar gayet kötü. İlçeye 25 km uzaklıkta lojmanda yaşıyorum ve ilçeye gidip gelmek için bir araç almak istiyorum bütçem 40-45 bin tl ve bu aracın ikinci ellerine baktığımda bana uygun geldi. Acaba uzun vadede köy yolları aracı çok yıpratır mı? Ya da araç yıprandığında maliyeti çok olur mu bana? Bilgisi olanlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Ben şirket aracı olarak kullandım, İstanbul şehir içinde şantiyelere gider gelirdik. Bizdeyken sıkıntı çıkarmadı ama köy yollarında ne olur bilemem. Yerinizde olsam Duster felan bakardım, o pahallı gelirse Sandero Stepway de olur. Citroen'ın parçasını ustasını bulmak her zaman kolay olmayabilir ama her sanayide Renault ve Dacia'dan anlayan usta bulursun.

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Bütçesi daha geniş olan birileri için bu yol şartlarında en iyi ve rahat seçenek Japon pickuplardır ama 45 bine bulunmaz herhalde

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Elysee nin alti köy yollarinda ciddi sorun olabilir.arkadaslar iyi söylemis 1.5 dci duster veya stepway hem yuksek olmasi hemde motor ve alttakiminin iyi olmasi sebebiyle işinizi fazlasiyla görür.duster 4x4 e imkaniniz varsa daha da iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım