AÇIK Clio 2 Direksiyonda boşluk ve sağa çekme

PapaMidnite

Tugay
Senkromeççi
22 Ağu 2022
1
0
85
İstanbul
Marka
Renault
Merhabalar,

2003 model Clio 2 hatchback aracımda biraz sağa çekme durumu var. Araç düz giderken direksiyon tam düz olmuyor biraz sola yatık duruyor.

Bir ustaya gösterdim ama pek tatmin olmadım. Bu durum için tavsiyesi ve usta önerisi olan varsa çok memnun olurum.

Özellikle uzun yolda çok rahatsız etmeye ve güvensiz hissettirmeye başladı.

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
599
957
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Rotçuda direksiyonu ayarlattır, bu sabah yaptırdım . Eğer bostancıya yakınsan denge rotbalans Merdan ustaya git, benin alfaları 3 kere falan götürdüm ince direksiyon ayarı için hiç ilgisizlik yapmadı . Benim gibi kıl müşteriye bile memnun ediyorlar her seferinde.

racer

Sedat
Profesör
27 Eyl 2021
223
350
1,085
29
ankara
Marka
Ford
bir yakınımın 2003 vw beettle ı için de aynı sorun vardı. rotçuya gittiğimde büyük oranda düzeldi. belli belirsiz bir sorun kaldı. onun da altındaki sava marka lastiklerden olabileceğini söyledi rotçu. bu şekilde devam ediyoruz sıkıntı çözüldü sayılır...

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,193
5,720
Ankara
Marka
Skoda
İyi bir rotçuya gidilmesi lazım bunun için, eğer ayar dışında bi ihtiyaç varsa da arıza tespitini rotçular yapar ön düzen için

sabri28

Sabri Mert Ayrılmaz
Asfalt Kurutucu
18 Mar 2022
69
71
610
22
İstanbul
Marka
Yok
Maslak Atatürk Sanayi'de İnter Rot Balans var Ali Usta. Ben şans eseri tanıştım ve ok gibi yapıyor. Baştan savma yapmıyor. Yakınsanız uğramanızı tavsiye ederim, işinizi çözecektir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım