Clio 2 Rxt

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Aynen, 3 ay aradım bu arabayı. İstanbul ve çevresinde satılık tüm 1.6 lara bakmıştım istisnasız. Boyasızdı bu arcım güneş yanığı felan vardı kapputta tavanda. ama kuşkusuz aldım. Edindiğim tek tecrübe şu 7-8 yaşından daha büyük bir arac alırsam yüksek donanımlı bir otomobil almam! Hele ki böyle modelinin ender donanımlı araçlarının parçalarını bulmak çok zor. Dijital klimalı clio 2 parçası aramaya girdiğiniz 10 parçacının 8i size clio 2 de dijital klima olmaz abi megane olmasın diye cevap veriyo =)
Güzelmiş aracınız valla ben de şaşırdım dijital kliması olmasına :D 110luklar güzel yürüyor aynen :)
ooo izmirli :D ben karşıyaka oturoyrum
şuan karşıyaka itfaiye grubundada staj yapıyorum 2 hafta tatil ama :D
Bir izmir toplantısı yapmak lazım yakında :)

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
aracınızı güle güle kullanın beyefendi. 2001 model 98 beygirlik versiyonuna sahip olmuştum. her anında keyifle bindim. mesajlarda bir hususa değinmişsiniz. eski modellerinde renaultların 100 kmye değil ama 60 kmye çıkış hızları gayet iyiydi.
Zaten ben de 60 demiştim

Işıklar da çoğu arabayla 0-60 civarına o yaşta o hacimde bir çok arabadan önce çıkıyor . Tam bir kalkışçı :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım