KAPALI Clio 4 Alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Arkadaşlar clio 4 videoları izledim ve 4 kişilik bir aileyiz yakıt tüketimi çok hoşuma gitti.Konforu sorunsuzluğu kronik sıkıntıları bilen var sa yazabilir mi.1.5 dci icon almayı düşünüyorum. Bütçem 60.000TL civarı

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Clio 4 güzel bir araba. Ama izolasyon ve malzeme kalitesi rakiplerine göre zayıf. Bunun dışında yakıt tüketimi çok iyi. Motoru zaten uzun yıllardır kullanılan Renault motoru aynı motoru Mercedes bile kullanıyor o yüzden sağlam bir motor. Icon donanım sınıfına göre iyi. R Link opsiyonu da varsa çok kullanışlı bir araç oluyor.

Gokberk

Profesör
18 May 2017
88
155
1,060
Sport tourer standartından sadece bagaj anlamında iyi baş ve diz mesafesi olarak aynı, onun dışında gerçek anlamda ekonomik ve performanslı bir araba lakin izalasyon biraz üzebilir bu fiyatlara bu arabayı mantıksız buluyorum parasının arabası değil başka seçeneklere (c yada d segment) yönelmenizi tavsiye ederim.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bence Clio alınabilecek bir araç. Bu tür bir aracı alırken amacınız konfor, yüksek sürat değilse ihtiyaçlarınız karşılar.Yakıt tüketimi ile şehir içinde ideal bir araç bence, satarken de aldığınız fiyata satabilmeniz ayrı bir artısı.

ysnakb

Senkromeççi
25 Şub 2018
1
0
85
Clio 4 güzel bir araba. Ama izolasyon ve malzeme kalitesi rakiplerine göre zayıf. Bunun dışında yakıt tüketimi çok iyi. Motoru zaten uzun yıllardır kullanılan Renault motoru aynı motoru Mercedes bile kullanıyor o yüzden sağlam bir motor. Icon donanım sınıfına göre iyi. R Link opsiyonu da varsa çok kullanışlı bir araç oluyor.
Furkan bey merhaba
2018 clio 4 icon almak uzereyim.yorumunuzda R link ozelliginden bahsetmissiniz.bu konuyla ilgili bilginiz varsa benimle paylasabilirmisiniz zira tek ne ise yaradigini anlamadigim ve gereksiz pahali buldugum opsiyon r link
Tesekkurler

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Furkan bey merhaba
2018 clio 4 icon almak uzereyim.yorumunuzda R link ozelliginden bahsetmissiniz.bu konuyla ilgili bilginiz varsa benimle paylasabilirmisiniz zira tek ne ise yaradigini anlamadigim ve gereksiz pahali buldugum opsiyon r link
Tesekkurler
R-Link biraz daha gelişmiş bir ekran. Açıkçası çok bilgim yok ama güzel olduğunu duydum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım