Clio 4 Hatchback / Lastik Tavsiyesi

BahadirAykt

Bahadır
Düz Yol Gazcısı
13 Ağu 2020
10
5
145
32
Istanbul
Marka
Volkswagen
Merhabalar,
Bir arkadaşımın Clio aracı için değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var.

195/55 r16 ölçü ancak ben 205/55 r16 ya çıkmasını önerdim. Ciddi bir fiyat farkı var. Yüzde 1.7 fark olduğu için problem olmayacağını düşünüyorum. Bu konuda farklı fikri olan var mıdır?

Genel olarak seyahati olan bir ekip, kendimde de olduğu için Cross Climate 2 düşündüm ancak diğer lastiklerde Goodyear Ef. Grip 2 ve Bridgestone Turanza (yaz lastiği) kullanmadığım için öneremedim. Gerekirse çok kış çıkmayı tercih etmeyebilirler ancak fiyatlar yakın geldi.

Tavsiyeniz fiyat performans bandında ne olur? Cross Climate 2 için 1300 tl fiyat aldım (kampanya diyorlar)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,107
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Merhaba yakın zamanda (2020 sonu). Aynı araca dayton lastik aldım .ben fabrika önerileri dışına çıkmak istemedim.kış lastikte belli bir süre 205 kullansam da 195 likle devam etmek en mantıklı seçenek olarak gözüktü bana.
Cross climateyi önceki aracımda kullandım ilk yazdan sonraki kış araç yolu tutmadı ne yazık ki

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım