KAPALI CR-V Vs Tiguan Vs X-Trail

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak23

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
16
13
595
elazığ
Bu üç araç içinde hangisini seçerdin niçin 1.6 dizel olarak ve Tiguan dsg ne zaman gelecek?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ben olsam x traili tercih ederdim. Araç tiguan dan daha geniş. Tiguan da tercih edilebilir. Daha prestijli ve yeni çıkan bir model olduğu için. Bu arada tiguan da 1.6 motora dsg 2017 ortasından önce gelmez deniyor.

Son düzenleme:

Mehmet Hin

Asfalt Kurutucu
22 Eyl 2016
2
0
535
Arkadaşlar benim tercihimde X-trail olurdu.Ama otomatik olanlarda sorun var. Şikayetvar.com da bayağı bir fazla otomatik vites şikayeti var dikkat.(Bende düzeltilmesini bekliyorum.)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
X trail az daha bekleyip makyajlı alin yada makyajlı geleceği için elde kalan arabalarda muhtemelen yapılacak olan indirim zamanı alın.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
X trail az daha bekleyip makyajlı alin yada makyajlı geleceği için elde kalan arabalarda muhtemelen yapılacak olan indirim zamanı alın.

130 bin tl fiyat ile cvt alınabiliyor. Buda bence acayip ucuz. Çünkü dizel manual Cororlla için 100 bin, dolu diye ilerde bozulacak bir golfe 110 bin tl ödeniyor bu memlekette.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam allah aşkına clio bile 75 bin TL oldu. Artık ülkemizde hemen her marka fiyatların çivisini çıkardı. X trail 125 gibi seviyelere gelirse indirim ve pazarlık ile kuşkusuz hemen alınmalı bence.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Polo da 75 bin TL ama en azından clio gibi malzeme kalitesi kotu ve yalıtımı olmayan bir araba değil. Yanlış anlaşılmasın polo nun fiyatını savunmuyorum o da ekstra gereksiz pahalı.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Tiguan bayilere daha 1.6 dizel manuel gelmedi ne zaman geleceği de net değil ekim kasım gibi diyorlar. Hele dsg hiç belli değil büyük ihtimalle 1 seneden önce gelmez :D

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul
xtrail black edition ve platinium premium pack dışında ellerinde bulunmuyor fiyat listesine ona göre bakın derim. xtronic ilk zamanlarında sorunluydu doğru ama şu an yazılım ile düzeltildi yani gelirse de çok nadir arıza gelir. xtrail genişliği passat kadar belki birazcık daha dar bile olabilir ama tiguanın otomatiği gecikecek o yüzden xtrail uygundur bence. ama arkadaki 2 koltuğu sadece çocuklar kullanabilir, ve tiguanın yol tutuşu xtrailden daha iyidir. acele yoksa tiguan beklenebilir ama aksi bir durum varsa xtrail sene sonunda bomba indirimlerle satılacak gibi görünüyor.

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Bu kasa tiguan beğenilmedi, crv zaten malum (sadece motor-şanzıman iş görür), aralarında en mantıklı xtrail gibi. En azından bi qq örneği var ondanda pek farklı bir araç değil, motoru zaten kendini kanıtlamış durumda. Tercihim xtrail olurdu.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
X-Trail'de de bazı sıkıntılar vardı. İlk alanları takip ettiğim kadarıyla gaza basınca sağa çekme frene basınca sola çekme gibi bir durum söz konusuydu.

Birkaç şeyden daha şikayetçilerdi. Araştırılırsa bulunur.

Ben Tiguan derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım