KAPALI Cx3, Vitara, Renegade, Kona Hangisi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rexia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rexia

Elit Apaçi
95
Arkadaşlar Merhaba,
İş yerinde aynı departman da çalıştığım arkadaşım Suv bir araç bakmaktadır kafası biraz karışıktı bende biraz fikir verdim ama tatmin etmedi bu yüzden sizlerden fikir almak istedik ankette belirttiğim modeller segment olarak aynı olmayabilir ama boyut olarak birbirlerine yakındır belirtilen bütün modeller otomatik olarak ve en üst paket yada onun bir alt paketi olarak bakılıyordur, 3 kişilik bir aile için en ideal araç hangisi olur nedenleri ile birlikte herkes bilgisini paylaşırsa sevinirim.

- Yıllık ortalama 12000-140000 km yapılacak
-En az 3 Yıl kullanılacak (geri hemen satma yada 1-2 yıl için deki değer kaybı çok önemli değil )
-Konforlu, Çok sorun çıkarmayacak senede 3-4 kez servise götürmeyecek ( Bakımlar Hariç )
-İlerleyen Kmler de trim sesi yıpranma payı en düşük olan
- Eğer Biliyorsanız bu araçların ortalama km bakım ücretleri nasıldır ?

Fiyat ve kalite anlamında en mantıklısı ?

Son düzenleme:
Tiguan 150tl en boş paketi alınır belki sıfır olarak onu almak hiç mantıklı iş değil, araç fiyatları çok uçmuş en güzeli sıfır değil ikinci el 2017 yada az km 2016 model bulunursa almak daha mantıklı, tercihler arasında zaten Vitara ve yeni çıktığı için Kona karar verirsek sıfır alacağız digerlerinde 2016-2017 az km ikinci el bakıyoruz.

Mazda diğer seçeneklerle tartışılmaz bile Tiguan fazla fiyatlandırılmış ederine göre, ancak eşime alırken ben de gördüm trde Mazda sıkıntılı

Tiguan 150tl en boş paketi alınır belki sıfır olarak onu almak hiç mantıklı iş değil, araç fiyatları çok uçmuş en güzeli sıfır değil ikinci el 2017 yada az km 2016 model bulunursa almak daha mantıklı, tercihler arasında zaten Vitara ve yeni çıktığı için Kona karar verirsek sıfır alacağız digerlerinde 2016-2017 az km ikinci el bakıyoruz.

Vitara makyajlanmış. 2019'da makyajlı kasası gelecekmiş. 1.6 atmosferik kalkıyormuş, 1.4 turbo'nun yanına 1.0 boosterjet motor eklenecekmiş.

Büyük bir makyaj değil gibi duruyor. Gözüme çarpan değişimler ızgara ve stoplar oldu. Bir de gündüz farının altına krom eklemişler.

Makyajlı:
vitara-1-med.jpg

340x1912xsuzuki-vitara-2019.jpg

Şuan:
maruti-suzuki-vitara-front-rear-view.jpg

Son düzenleme:
Makyajlı Vitara Fiyat olarak 150tl üzeri olacağını sanmıyorum ama ne zaman Tr pazarına gelir oda muallak 2-3 ay içinde geleceğini bilsek onu bekleriz aslında eğer makyajla birlikte sadece iç malzeme kalitesi arttırılmış olması bile yeterl, benim bildiğim iç kısımda göstergelerin ortasında bulunan yol bilgisayarı renkli ekran olmuş onun dışında da iç malzeme kalitesi arttırıldı deniyordu ama ne kadar ne derece arttırılmış çıkınca göreceğiz.

Vitara ile ilgili buldum bilgiler;

Makyajlanan Vitara Ekim 2018'de Paris Motor Show'da tanıtılacak.

- Yenilenmiş tamponlar
- Yenilenmiş ön ızgara
- Tamamen LED arka stoplar
- Ek güvenlik donanımları (şerit takip vs.)
- Yeni jant seçeneği
- Yeni renk seçenekleri
- Yeni koltuk kılıfı desenleri
- Tamamen yenilenmiş ve modernleşmiş gösterge paneli
- 1.0 Turbo Boosterjet 111HP motor seçeneği

Arkadaşlar fikirleriniz için hepinize teşekkür ederim, her ne kadar Mazda Tr sıkıntılı olsa da 6 aylık bakımı da göze alarak Mazda Cx-3 Power Kırmızı satın aldı arkadaşım .158k eski kurdan getirilmiş ellerinde kalan arabayı aldık umarım pişman olmaz.

Bir dakika ya cx3 3 kişilik aileyi net çizer atar.Çok dar saklama alanları kısıtlı ve orta kol dayama bile olmayan bekar arabası.
Jeep renegade sadece jeep adını taşıyor.Çok yumuşak ama hala daha içeride rahat ettirmeyen yatan kalkan eski görünümlü(çok yıl oldu piyasaya çıkalı)
Hyundai Kona çok yakacak.
Suzuki vitara servise götürmez ancak ne kadar iç olarak tatmin eder* Seçenekler arasında içi en kötü alt yapısı en iyi olan.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...