KAPALI dacia lodgy hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oettinger

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
10
11
595
İSTANBUL
herkese merhaba, aile genişlediği için uygun bir araç arıyorum. bütçem de 45-50 arası. MPV bir araç olsun istiyorum. eşya yerleştirme konusunda sıkıntı çekmemek için. dacia lodgy gözüme güzel görünmeye başladı ancak hiç bir bilgim yok. bu fiyat aralığında 2013-2014 70.000 km civarında dizel manuel 1.5 dci motor olanlar var.5 kişilik ve 7 kişilik olanlar mevcut. 5 kişilik olanlar idealdir gibi. kullanan tecrübe eden arkadaş bilgi verirlerse sevinirim.

saygılarımla.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Dacia Lodgy denince gözümün önünde trafikte terör estiren bir araç profili beliriyor
Çok enteresandır bir aile aracı olmasına karşın hiç normal kullanılan Lodgy görmedim :)

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
7 kişilik olan gerçekten çok kullanışlı motor 1.5 dci ekonomik , kalite pek beklenmez ama bir mpv ihtiyacı olan biri için iyi bi alternatif ben logan sandero gibi diğer modellere göre lodgy i iyi buluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım