Dağ Yollarında Gazlama Videom

tofas

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
18
68
635
Ankara
Marka
Alfa Romeo
Merhaba arkadaşlar, aracımla ara sıra dağ ve köy yollarında yaptığım sürüşleri kayda alıyorum. Sizlerle de paylaşmak istedim. Beğenilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Merhaba arkadaşlar, aracımla ara sıra dağ ve köy yollarında yaptığım sürüşleri kayda alıyorum. Sizlerle de paylaşmak istedim. Beğenilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Aracınızı güle güle kullanın çok hoş duruyor maşallah :) @Sirius 'un 156 2.0 TS'i kullanırken hep bir 147 acaba nasıl nasıl diye soruyordum denemek lazım :) Bu arada kullandığınız yol bana biraz fazla tehlikeli geldi, kurtarma alanı çok az, kör nokta fazla aman dikkat diyeyim. Ara sıra gazlıyoruz biz Ankara'da arkadaşlarla gittiğimiz yol bir tık daha geniş ve kolay birlikte de gidebiliriz eğer gazlama hevesiniz varsa.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,676
2
9,593
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Varyatörsüzle güzel eğlence :)

tofas

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
18
68
635
Ankara
Marka
Alfa Romeo
Aracınızı güle güle kullanın çok hoş duruyor maşallah :) @Sirius 'un 156 2.0 TS'i kullanırken hep bir 147 acaba nasıl nasıl diye soruyordum denemek lazım :) Bu arada kullandığınız yol bana biraz fazla tehlikeli geldi, kurtarma alanı çok az, kör nokta fazla aman dikkat diyeyim. Ara sıra gazlıyoruz biz Ankara'da arkadaşlarla gittiğimiz yol bir tık daha geniş ve kolay birlikte de gidebiliriz eğer gazlama hevesiniz varsa.
Teşekkürler hocam, yol dediğiniz gibi bazı noktalarda çok kör noktaya sahip, hayvan çıkma olasılığı da var çift şerit olmasına rağmen baya bir dar. olabildiğince sağda kalmaya çalıştım zaten. sizlerle de müsait zamanlarda beraber gazlamak isterim saygılar.

Varyatörsüzle güzel eğlence :)
varyatörlü bu hocam 120 beygirlik model

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,676
2
9,593
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Teşekkürler hocam, yol dediğiniz gibi bazı noktalarda çok kör noktaya sahip, hayvan çıkma olasılığı da var çift şerit olmasına rağmen baya bir dar. olabildiğince sağda kalmaya çalıştım zaten. sizlerle de müsait zamanlarda beraber gazlamak isterim saygılar.

varyatörlü bu hocam 120 beygirlik model

Çok pardon :) Haklısınız :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım