KAPALI Debriyaj silkelemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dogan1907

Doğan ilan
Takipçi
10 Ara 2019
4
0
10
26
Hildesheim
Marka
BMW
Merhabalar , ben almanyada yaşıyorum , geçen ay bmw 318 td 2003 dizel aldım bir iki hafta sonra aracım kalkışlarda silkelrmeye başladı , araç gaz verirken normal seyrine dönüyor lakin debruyaji hafif cekince silkeliyor , arabanin içi pat pat ediyor , bazen hic olmuyor bazende tum kalkislarda oluyor , bir kaç ustayi gosterfim debriysj degisecek syrica yaninda volan degisicek dediler , benim.mersk ettigim balatayi degistirsem yeterli olmaz mi cunku volanla birlikte degistirsem 1000 ruroya yakin masraf cikiyor ki arabanin fiyatina deymiyor , sizlerinde degerli yorumlarinizi merak ediyorum ...

Dogan1907

Doğan ilan
Takipçi
10 Ara 2019
4
0
10
26
Hildesheim
Marka
BMW
Neden oyle dediniz ki , bana volan ve debriyaj balatasi degisicek dendi, af edersiniz de arabayi 2 bin euroya aldim 1000 euro masraf cikardilar bende acikcasi inandim bin euroluk masraf olucagina , belki sizlerin tecrubeleriniz vardir bu konuda bi danisayim dedim 🙄

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
Neden oyle dediniz ki , bana volan ve debriyaj balatasi degisicek dendi, af edersiniz de arabayi 2 bin euroya aldim 1000 euro masraf cikardilar bende acikcasi inandim bin euroluk masraf olucagina , belki sizlerin tecrubeleriniz vardir bu konuda bi danisayim dedim 🙄

iyi yaptınız tabi ama bizim sitemimiz ülkemizdeki yüksek fiyatlara, yani size imrenmekten dolayı yazdık.. neredeyse yedek parça fiyatına bir otomobil alınabilmesi çok çok uzak bize şuan..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,185
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhabalar , ben almanyada yaşıyorum , geçen ay bmw 318 td 2003 dizel aldım bir iki hafta sonra aracım kalkışlarda silkelrmeye başladı , araç gaz verirken normal seyrine dönüyor lakin debruyaji hafif cekince silkeliyor , arabanin içi pat pat ediyor , bazen hic olmuyor bazende tum kalkislarda oluyor , bir kaç ustayi gosterfim debriysj degisecek syrica yaninda volan degisicek dediler , benim.mersk ettigim balatayi degistirsem yeterli olmaz mi cunku volanla birlikte degistirsem 1000 ruroya yakin masraf cikiyor ki arabanin fiyatina deymiyor , sizlerinde degerli yorumlarinizi merak ediyorum ...
O paraya araba alınan bir piyasada arabanın fiyatına zaten değmiyor. Burada sorulması gereken soru şu: O arabaya € 1000 masraf yapmaya değer mi değmez mi? Arabanızı severek aldıysanız o masrafı yapın, ayağı yerden kessin diye aldıysanız satın gitsin.

lmter224

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2019
121
90
510
İstanbul
Almanya'da hangi usta volan taşlayacak veya taşladığında kaç euro alacak acaba :)
Turbo revizyonu işi yapan akrabalarım var. Gidip görmüşlüğüm yok ama anlattıklarına göre bu tarz işleri Almanya'da da yapıyorlar yalnız bu işlemi serviste yapmazlar aynı şekilde usta da yapmaz. Serviste volanı söktürürsünüz taşlama işi yapan bir yere götürüp kontrolünü yaptırırsınız kurtarıyorsa taşlarlar. Maliyet olarakta sıfır volanın yarısından az olur

Dogan1907

Doğan ilan
Takipçi
10 Ara 2019
4
0
10
26
Hildesheim
Marka
BMW
O paraya araba alınan bir piyasada arabanın fiyatına zaten değmiyor. Burada sorulması gereken soru şu: O arabaya € 1000 masraf yapmaya değer mi değmez mi? Arabanızı severek aldıysanız o masrafı yapın, ayağı yerden kessin diye aldıysanız satın gitsin.
Arac invidual , yani aracta her ozellik var , yapmam ama herhalde surerim gittigi kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım