KAPALI Deri temizleme markasi oneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jant

Asfalt Kurutucu
25 Eki 2016
12
1
595
iyi gunler arkadaslar kenarlari deri ortasi suet olan bir araca sahibim, koltuklari temizlemek istiyorum krem rengi deri icin duzgun bir markaya ihtiyacim var sueti icin ne yapmam gerek bulma konusunda sikinti var, metro toptancisindan ancak bakabiliyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim,

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
iyi gunler arkadaslar kenarlari deri ortasi suet olan bir araca sahibim, koltuklari temizlemek istiyorum krem rengi deri icin duzgun bir markaya ihtiyacim var sueti icin ne yapmam gerek bulma konusunda sikinti var, metro toptancisindan ancak bakabiliyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim,
Noyan beyin kanalında olması gerek bunlar ile ilgili bir video oraya bakmanızı tavsiye ederim.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Ya asıl merak ettiğim olay, bizim octavianın koltukları biz özel diktirdik, yanlar deri ortası süet yine arkadaşdaki gibi. Bakım aralığı için ne gerekli, yani kirlendiği zaman mı temizlemek lazım yoksa atıyorum 3-4 ayda bir önerdiğiniz markalardaki ürünleri kullanmak mı gerekiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım