Difuzor ve lip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkanyucel

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
37
13
595
Istanbul
Selamlar. Aracima arka difuzor ve on lip taktirmayi dusunuyorum yalniz su soruya bir turlu cevap bulamadim. Difuzor ve lip takilirken tamponda herhangi biyer kesiliyor veya deliniyor mu ?

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,079
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
difuzor icin deliniyor, lip icinse delerseniz daha saglikli oluyor, yapistiranlar da var ama bir sure sonra o yapiskanlar ozelligini kaybediyor ve kenardan sarkmaya basliyor.

remuss

Elit Apaçi
12 Eyl 2016
59
25
970
ön lip dediğin cupra lip ise alttan 4 vida atılır tampona ancak bunu sen göremezsin ancak araç lifte kaldırılınca dibine girip görürsün eğer niyetin varsa da taktırmıyorsan boşuna bekliyorsun demektir çünkü çok önemsiz bi 4 delik :D

furkanyucel

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
37
13
595
Istanbul
Yardiminiz icin tesekkurler hocam. Yalniz aracin olabildigince orjinalini bozmadan delip kesmeden kullanmak istiyorum.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Parçaları kesinlikle plastik üretim alın, fiber almayın. Bizim leonda fiber marşpiyel var tam oturmuyor ne kadar yapıştırıcı sürsen de kapı tarafları ayrılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım