Direksiyondan gelen tuhaf ses

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brkbrave

Profesör
24 Ocak 2017
56
54
1,010

Aracım 2016 model golf 7 1.4 TSI 125bg. Geçen hafta bu tuhaf sesten (videoda 14. saniyede) dolayı Maslak Doğuş Otoya götürdük fakat servisteyken herhangi bir ses yapmadığını ve bu yüzden müdahale edilmediğini söylediler. Bugün tekrar aynı sesi duymaya başladım. Sizce bu sorun neden kaynaklı ve ne yapmam lazım?

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

Aracım 2016 model golf 7 1.4 TSI 125bg. Geçen hafta bu tuhaf sesten (videoda 14. saniyede) dolayı Maslak Doğuş Otoya götürdük fakat servisteyken herhangi bir ses yapmadığını ve bu yüzden müdahale edilmediğini söylediler. Bugün tekrar aynı sesi duymaya başladım. Sizce bu sorun neden kaynaklı ve ne yapmam lazım?

Videoyu Dogus oto'da sana bunu soyleyen dangalaklara izlet bence

brkbrave

Profesör
24 Ocak 2017
56
54
1,010
Araç daha 2190 kmde. Ses genellikle düşük hızlardayken geliyor. Direksiyon hissi olarak herhangi bir etkisi yok.
Bu hafta doğuş otoda araçla ilgilenen kişiye izleteceğiz.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Araç daha 2190 kmde. Ses genellikle düşük hızlardayken geliyor. Direksiyon hissi olarak herhangi bir etkisi yok.
Bu hafta doğuş otoda araçla ilgilenen kişiye izleteceğiz.

Gecmis olsun 2190 km'de boyle bir sorunun yasanmasi gercekten uzucu..Dogus oto musteri memnuniyeti konusunda karnesi pek iyi olan bir kurum degildir. Umarim ugrastirmazlar ve sorunun cozulur

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Gecmis olsun 2190 km'de boyle bir sorunun yasanmasi gercekten uzucu..Dogus oto musteri memnuniyeti konusunda karnesi pek iyi olan bir kurum degildir. Umarim ugrastirmazlar ve sorunun cozulur

Aslında bu da servisine hatta servisindeki ustaya göre değişiyor sanırım. doğuşla ilgili en iyi servis olduğunu söyleyen de çok fazla kişi var. 2190 km'de bu arıza giderilmeyecek birşey değil ama üzücü, üstüne servisin sıkıntı yok demesi daha da üzücü... GEçmiş olsun

brkbrave

Profesör
24 Ocak 2017
56
54
1,010
Aslında bu da servisine hatta servisindeki ustaya göre değişiyor sanırım. doğuşla ilgili en iyi servis olduğunu söyleyen de çok fazla kişi var. 2190 km'de bu arıza giderilmeyecek birşey değil ama üzücü, üstüne servisin sıkıntı yok demesi daha da üzücü... GEçmiş olsun
Teşekkürler. Servisin sıkıntı yok demesi gerçekten üzdü beni, neredeyse yepyeni arabadan soğumama sebep oldular. Müşteri memnuniyeti ayrı bir muamma zaten.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Teşekkürler. Servisin sıkıntı yok demesi gerçekten üzdü beni, neredeyse yepyeni arabadan soğumama sebep oldular. Müşteri memnuniyeti ayrı bir muamma zaten.

umarım tekrar gittiğinizde sorununuza çözüm bulabilirsiniz, tekrar tekrar geçmiş olsun

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Geçmiş olsun hocam.. Direksiyon sistemi epey karmaşık olduğu için sesin tam olarak nereden geldiğini kestirmek güçleşiyor. Lakin kabin içinden direksiyon simidi ve hemen arkasında konsola birleştiği kısımdan geliyor gibi. İnşaallah kısa zamanda halledersiniz hayırlısıyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım