KAPALI dizel 308 km başına 1 lira yakıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakcan_tt

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
43
29
595
İstanbul
Marka
Nissan
2016 yılı ekim ayında 2015 yılı depoda unutulduğu söylenen peugeot 308 dizel otomatik aracı satın aldık 1 ay sonra servisten arayıp araçların sorunlu olduğunu triger setiyle ad blue katkısı değişmesi gerektiğini söylediler baştan beri sorun bir araç olduğunu anlamıştık ta ki çok fazla mazot aldığımızı farkedene kadar sonra hesaplamaya başladık ve 100 liralık mazotla en iyi haliyle 120 km gittiğini farkettik araç trafiğe giren bir araç değil 5800km de bugünde servisten öğreniyoruz ki biz aracı satın almadan 4 ay öncesinde garantisi başlamış bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir ben fazlasıyla en başından beri bu araçta sorunlar olduğunu kullanılıp km si sıfırlanıp satıldığını düşünüyorum aracı peugeot bayisinden satın aldık.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
2016 yılı ekim ayında 2015 yılı depoda unutulduğu söylenen peugeot 308 dizel otomatik aracı satın aldık 1 ay sonra servisten arayıp araçların sorunlu olduğunu triger setiyle ad blue katkısı değişmesi gerektiğini söylediler baştan beri sorun bir araç olduğunu anlamıştık ta ki çok fazla mazot aldığımızı farkedene kadar sonra hesaplamaya başladık ve 100 liralık mazotla en iyi haliyle 120 km gittiğini farkettik araç trafiğe giren bir araç değil 5800km de bugünde servisten öğreniyoruz ki biz aracı satın almadan 4 ay öncesinde garantisi başlamış bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir ben fazlasıyla en başından beri bu araçta sorunlar olduğunu kullanılıp km si sıfırlanıp satıldığını düşünüyorum aracı peugeot bayisinden satın aldık.
Aracin cekisi nasil, muadil araclarla karsilastirma imkanin oldumu? eksozdan anormal bir duman cikiyor mu? araca sizden once kotu mazot konulmus olabilir, cok ihtimal vermiyorum ama motorda kurum olurturabilir bu durum.
Araci hangi sehirdeki bayii den aldiniz? Doguda kotu mazot cok yaygin da

burakcan_tt

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
43
29
595
İstanbul
Marka
Nissan
aracın yetkili serviste kontrolleri yapıldıktan sonra işlem yapmadıklarını söylemelerine rağmen turbosu 2200 devir gibi alıyo yani yakıyodu falan ama bastın mı da gidiyodu mutlu ediyodu atmosferik motora çevirdiler arabayı resmen türkiyede facia bu servisler yukarda sormuşsunuz istanbulda yaşıyorum mazotu genelde total ve opetten alırım diğerleri çok hile karıştırıyo beylikdüzü civarında

zuspat

Profesör
11 Eyl 2016
89
43
1,020
39
Geçen de babam sıfır araba aldı o kadar dedim şunu bir boyacıya götür yok götürmedi hadı bakalım hayırlısı :D

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ben depoda unutulan araba kısmına takıldım. 4.253 metre boy ve 1160 kg boş ağırlığa sahip bir araç depoda nasıl unutulabilir ? Zeytinyağı tenekesi değil ki bu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım